Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чернобил!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    jenshen73 написа:
    На Любенов силата му май не е английския език - в статията за Цар Бомба пише, че разрушителната сила е стигнала до над 900км. от епицентъра, а земетръсна вълна е обиколила три пъти Земята. Освен това - енергията на бомбата е била милиард пъти над тази излъчвана от слънчевото ядро... Гъбата се е вдигнала на 60км. в атмосферата. Радиация явно е валяла по цялата Земя... И си говорим колко "нищожно" вредни са руснаците. Бррр...
    Вярно че не ми е сила английския :D Но все пак това го споменавам за обща култура, не съм се старал да пиша подробности. Благодаря за Уточнението което направи
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #47
      Dido_Lyubenov написа:
      Правят, как да не правят :D И никъде не твърдя обратното ! Дразня се единствено от факта, че тъпите американци правят какво ли не за да се изкарат голямата работа, прикриват огромните си грешки всячески и се бият по гърдите колко са велики. Едничката цел в живота им е да са нещо повече от руснаците, ама нещо не им се удава (от техническа гледна точка). За това и американците изтъкват с гордост и превръщат в световен скандал аварията в Чернобил. Това ме дразни в тахната политика. Те едва ли не са създали света и без тях никой не може да пръдне. Добре че имат страх от руснаците, иначе жална ни майка, ама много малко хора го осъзнават това нещо. Айде успех на всички !
      Абе човек кой се е изкарал на голямата работа,говори за американските политици,знаеш ли колко ги боли $$$$ обикновения хамериканец за руснака дали МИГа му е по хубав от Ф-22.Явно имаш нещо промито там горе.Че Чернобил малка трагедия ли е,и повярвай не са ми казали американците за нея.

      Коментар


        #48
        Nipko_111 написа:
        Dido_Lyubenov написа:
        Правят, как да не правят :D И никъде не твърдя обратното ! Дразня се единствено от факта, че тъпите американци правят какво ли не за да се изкарат голямата работа, прикриват огромните си грешки всячески и се бият по гърдите колко са велики. Едничката цел в живота им е да са нещо повече от руснаците, ама нещо не им се удава (от техническа гледна точка). За това и американците изтъкват с гордост и превръщат в световен скандал аварията в Чернобил. Това ме дразни в тахната политика. Те едва ли не са създали света и без тях никой не може да пръдне. Добре че имат страх от руснаците, иначе жална ни майка, ама много малко хора го осъзнават това нещо. Айде успех на всички !
        Абе човек кой се е изкарал на голямата работа,говори за американските политици,знаеш ли колко ги боли $$$$ обикновения хамериканец за руснака дали МИГа му е по хубав от Ф-22.Явно имаш нещо промито там горе.Че Чернобил малка трагедия ли е,и повярвай не са ми казали американците за нея.
        Как да ти кажа :D имах работа с един такъв американец. Бивш военен, сега пенсионер, намаш си идея каква страхофа психоза го е обзела :D А обикновения американец се страхува от извънземни. Едва ли се сеща че съществуват руснаци и китайци
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #49
          http://www.lutins.org/nukes.html - купища от доказателства, че Хамерканцти са баш алабаши в ядрената енергетика и винаги ще си останат. Само дето се възползват от човешката натура и прикриват техните си грешки , ескалирайки чуждите в очите на масите ... янките винаги ще са по назад в тая сфера по една единствена неизменна причина: руснака го прави за "Родину мать !!!", а продажния америкашка - за кинти, т.е. основата за стимула е различна.
          тише едешь - хрен приедешь!
          2.0 16V Delta 2 Продава се - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...653&highlight=
          http://www.3na100.com/ - за всеки, който иска да пътува ефтино.

          Коментар

          Working...
          X