Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Blizoo - измекяри !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    След като blizoo са зле дайте идея към коя компания да се насоча за кабелна телевизия в Овча Купел. Не е задължително да е цифрова. Оптикком ми предлагат цифрова и интернет за 24.50лв. на месец, което ме устройва. Уловката обаче е, че трябва да си платя устройството което струва 74лв. Разбрах, че някъде освен цифров по кабела върви и аналогов сигнал.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #17
      Аз съм доволен от Булсат (стига да е хубаво времето )
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #18
        M5kov написа:
        Аз съм доволен от Булсат (стига да е хубаво времето )
        А ,когато е лошо времето тв не гледаш ли?

        Коментар


          #19
          Това пък с времето е баси заблудата Имам булсат от година,заради лошо време е спирал само 2 или 3 пъти и за не повече от 10-15 минути. Виж ако не ти е добре закрепена или настроена антената вече е друга бира. Често техниците им са по-некадърни от всеки един средностатистически технически грамотен мъж,а и да си разбират от работата бързат и я претупват . На това ссе и дължат после проблемите,имаш ли над 60% и 12 дб сигнал и стабилно стегната антена,няма какво да те плаши. Аз съм също за булсатком. Досега не съм видял доставчик с пакетни услуги,да няма малки или фрапиращи проблеми. Булсатком са доказан и наложил се на пазара телевизионен лидер и най-важното -имат собствен сигнал (трудно е да го обясня,защото и аз не го разбирам докрай,но общо взето не се налагат да прекупуват сигнал от никой ,тоест зависят само от сателитите и от себе си)Инъче съм чувал coolbox услугата на itd networks е добра,но е скъпа,тоест нямаш кяр ама никакъв,по добре за всичко отделен доставчик. Най-малкото замисли се-при проблем с кабела например няма да имаш нито интернет,нито тв,а ако си на различни доставчици поне едното ще ти работи вероятно
          ex.Мареа ТД100

          Коментар


            #20
            Vladim написа:
            rebel написа:
            Колко пъти ще ги коментираме тези? Ако искате хубав интернет проверете дали има оптика наблизо! Друга алтернатива са ADSL i WiMax - слаби са, но поне по рядко прекъсват! Всичко друго е боза и 9 от 10 потребителя се оплакват яко! За телевизия - нямам наблюдения, но гледам, че в "Христо Ботев" в София, на всяка барака има чиния на Булсат - това говори, че са евтини и качествени (циганите не биха се прецакали като нас! )
            Дам... споделям същото мнение и потретвам, че от БТК и Близуу е добре да бяга човек!
            Аз съм на БТК откакто пуснаха ADSL като услуга и до сега за близо 6 години интернета ми е спирал 3 пъти, като наи дългия период в който нямах нет беше 4 часа защото циганите бяха откраднали 120 метра оптичен кабел мислеики го за меден. Втория път ми изгоря модема от токов удър, а третия просто бях забравил да го платя. Незнам защо всички се оплакват от БТК. Прилича ми на "единствената ми кола е голф не си купувай италянка щото се чупи и са й скъпи частите" Иначе близо-то за си негодници. Един приятел е към тях и каза че нета му спира като си пусне прахосмукачката да изчисти. Идва техник и сменя някакъв сплитер, щото бил изгорял. После интернета тръгва за 20 мин и сплитера пак гори. и така за 2 седмици техниците му станаха приятели вече и той си седи без интернет.

            Коментар


              #21
              fihi написа:
              След като blizoo са зле дайте идея към коя компания да се насоча за кабелна телевизия в Овча Купел. Не е задължително да е цифрова. Оптикком ми предлагат цифрова и интернет за 24.50лв. на месец, което ме устройва. Уловката обаче е, че трябва да си платя устройството което струва 74лв. Разбрах, че някъде освен цифров по кабела върви и аналогов сигнал.
              НЕТ 1 - пакетът за 25лв е за теб
              Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

              Коментар


                #22
                +1 за Булсат за Виваком чувам само лоши коментари

                Коментар


                  #23
                  Близу се изложиха и в Монтата, въпреки че купиха изградена мрежа. БТК и телевизия = Мерцедес и колелета.Интернет-а им не е зле, ако те задоволявят около 15мегабита.Булсатком-а остава един добър вариант за тв на нормални пари, само да се намери кой да направи монтажа, не че е огромна философия (стига да не ти насочат антената 1 към Гьотер). Според мен не може да няма някаква читава кабеларка в Шумен. Не може да е чак пък толкова зле (като си правя изводи на какво ниво сме във Видин).

                  Коментар


                    #24
                    Мммм да аз вече 2 г съм на Булсатком,плащам 2 ТВ 20лв и 60 ст.Интернета ми е на КомНет много доволен от тях 25 лв ми е тарифата на месец,още повече че шефа на КомНет е от квартала където живея.За Близото колегата ми все хубави неща говори ама преди,сега иска да бяга колкото се може по даааалеч да не е близооо до тях.

                    Коментар


                      #25
                      biankov написа:
                      Vladim написа:
                      rebel написа:
                      Колко пъти ще ги коментираме тези? Ако искате хубав интернет проверете дали има оптика наблизо! Друга алтернатива са ADSL i WiMax - слаби са, но поне по рядко прекъсват! Всичко друго е боза и 9 от 10 потребителя се оплакват яко! За телевизия - нямам наблюдения, но гледам, че в "Христо Ботев" в София, на всяка барака има чиния на Булсат - това говори, че са евтини и качествени (циганите не биха се прецакали като нас! )
                      Дам... споделям същото мнение и потретвам, че от БТК и Близуу е добре да бяга човек!
                      Аз съм на БТК откакто пуснаха ADSL като услуга и до сега за близо 6 години интернета ми е спирал 3 пъти, като наи дългия период в който нямах нет беше 4 часа защото циганите бяха откраднали 120 метра оптичен кабел мислеики го за меден. Втория път ми изгоря модема от токов удър, а третия просто бях забравил да го платя. Незнам защо всички се оплакват от БТК. Прилича ми на "единствената ми кола е голф не си купувай италянка щото се чупи и са й скъпи частите" Иначе близо-то за си негодници. Един приятел е към тях и каза че нета му спира като си пусне прахосмукачката да изчисти. Идва техник и сменя някакъв сплитер, щото бил изгорял. После интернета тръгва за 20 мин и сплитера пак гори. и така за 2 седмици техниците му станаха приятели вече и той си седи без интернет.
                      Значи никога не си чувал за скорост и не ти е била необходима ДА нет-а на бтк е сигурен,т.е не спира,но скоростта му е ниска...Мен примерно ме задоволява(не съм им абонат) ,но има хора с потребности да свалят и качват,за които тия 12-до 15 мегабита са смешни . Има и нещо специфично при тях. 1 обвързващ договор. 2 Да не ти се случва да имаш индивидуален проблем...примерно проблем с чифтовете кабели-тогава чакай от умрял писмо....след 20 обаждания и един и същи отговор "трябва да имате интернет,рестартирайте модема" ,на 21-то обаждане може и да реагират... Уви голата истина...Ако в другите фирми е хаос,в бтк е подредено от време оно и всеки си знае сутрин кафенце,после цигарка,после да пищипнем колежките(дърти пенсионерки повечето,ама то и пенсионери са техниците им) да видим дали случайно шефа не е сърдит и ако не е,шапка на тояга пишем го "дъждовен" . От разпад ги спасява само и единствено факта,че мрежата им е подземна и нямат почти проблеми с кабели,токови удари и гръмотевици.
                      ex.Мареа ТД100

                      Коментар


                        #26
                        Пълни келеши... днеска ми скъсаха нервите за пореден път... Нямам идея как не са фалирали още, май нещата отиват на прекратяване на договора.

                        Коментар


                          #27
                          bubachko написа:
                          Пълни келеши... днеска ми скъсаха нервите за пореден път... Нямам идея как не са фалирали още, май нещата отиват на прекратяване на договора.
                          Аз чакам да ми свърши договора на БулСат и се отказвам от тях,не че не съм доволен ама вече при нас има нещо много по добро наречено КомНет.Преди 2 седмици мой съсед и приятел си пусна Тв към тях и нета му е към КомНет ами нема таково убаво нещо засега,гледа си клипчета от ВиБокса от Ютуб на големия ТВ и също така са му направили компа към телевизора и си гледа филмите онлайн на тв.За нета плаща 25 единия месец и 4 лв другия през месец дава по 4 лв.

                          Коментар


                            #28
                            bubachko написа:
                            Пълни келеши... днеска ми скъсаха нервите за пореден път... Нямам идея как не са фалирали още, май нещата отиват на прекратяване на договора.
                            ако говориш за близу няма как да стане.аз се занимавам с интернет и кабелна в софия в конкурентна на тях фирма и искам да ти кажа че тия са пълни монополисти за мое голямо сажаление.
                            fiat bravo 1.6 16v gt
                            fiat marea 1.9 8v jtd
                            fiat punto 1.7 td
                            fiat marea 1.6 16v

                            Коментар


                              #29
                              superfiata написа:
                              bubachko написа:
                              Пълни келеши... днеска ми скъсаха нервите за пореден път... Нямам идея как не са фалирали още, май нещата отиват на прекратяване на договора.
                              ако говориш за близу няма как да стане.аз се занимавам с интернет и кабелна в софия в конкурентна на тях фирма и искам да ти кажа че тия са пълни монополисти за мое голямо сажаление.
                              Да си прекратя договора ли? Ами да видим как няма да може да стане. Вече 2 пъти ми скъсват нервите за месец и малко с неадекватния си съпорт и предоставяни услуги, както и доста причинени неудобства като клиент, че даже и с подвеждащи условия. Пуснал съм жалби с конкретни запитвания и ако не получа задоволителен отговор и предприети мерки ще им скъсам нервите до края на договора, ако не ми го прекратят.

                              Коментар


                                #30
                                bubachko написа:
                                superfiata написа:
                                bubachko написа:
                                Пълни келеши... днеска ми скъсаха нервите за пореден път... Нямам идея как не са фалирали още, май нещата отиват на прекратяване на договора.
                                ако говориш за близу няма как да стане.аз се занимавам с интернет и кабелна в софия в конкурентна на тях фирма и искам да ти кажа че тия са пълни монополисти за мое голямо сажаление.
                                Да си прекратя договора ли? Ами да видим как няма да може да стане. Вече 2 пъти ми скъсват нервите за месец и малко с неадекватния си съпорт и предоставяни услуги, както и доста причинени неудобства като клиент, че даже и с подвеждащи условия. Пуснал съм жалби с конкретни запитвания и ако не получа задоволителен отговор и предприети мерки ще им скъсам нервите до края на договора, ако не ми го прекратят.
                                Според мен имаше предвид, че няма да фалират! Не са монополисти, но са много напред, защото cabeltel изнасят за Македония и Сърбия, за Евроком нямам наблюдения, но и те бяха много силни навремето!
                                Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                                Коментар

                                Working...
                                X