Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Земетресение под Сф

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    dimaldim написа:
    и така за добро утро от 3.00
    кво добро утро ще разпадне България аз съм проспал всичко.........
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #47
      Добре се усети, щом се събудих. Погледнах, че няма много хора вънка, а от моя вход даже никой, и си легнах :D p.s. Само на мен ли постовете ми излизат с един час по-рано. Пускам го в 9:18, а ми изписва, че е постнат в 8:18!?
      Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
      ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

      Коментар


        #48
        dikanio написа:
        p.s. Само на мен ли постовете ми излизат с един час по-рано. Пускам го в 9:18, а ми изписва, че е постнат в 8:18!?
        Предоставя ти се възможност да станеш пророк, а ти се оплакваш!
        Няма начин да няма начин!

        Коментар


          #49
          те тва е .... 12.12.2012 иде само руски милярдери с АН125 ще оживеят :D
          Fiat Bravo 1.6multijet 105cv. Renault Laguna III 2.0dCI Automatic
          Бившите :D Ford C-MAX 2.0 TDCI 136cv , Mercedes A170 CDI Automatic , Opel Vectra C 1.9 CDTI 150hp Automatic , Renault Scenic 1.9dCI , Megan grandtour 1.9dCI , Fiat Punto 1.9jtd , Alfa 145 boxer - Renault 5

          Коментар


            #50
            Земетресение под Сф

            nikolovvd написа:
            dikanio написа:
            p.s. Само на мен ли постовете ми излизат с един час по-рано. Пускам го в 9:18, а ми изписва, че е постнат в 8:18!?
            Предоставя ти се възможност да станеш пророк, а ти се оплакваш!
            FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
            FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

            Коментар


              #51
              Русенските наркомани подготвят протест срещу дискриминацията срещу провинцията. Защо само за столичните дроджъри се опуска безплатно друсане от държавата ?Споко бе народе :D Един земедрус, не е края на света !? Какво да кажат ония в Камчатка, дето нон-стоп ги друса Това си е нещо естествено за нашата планета. Земетресения има почти постанно на различни места. Радвайте се, че се освобождава напрежението между пластовете, иначе ако се натрупа голямо напрежение, става наистина страшно. Далеч сме от границата на тектоничната плоча, няма да ни унищожи едно разлюляване.
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #52
                хм....

                Просто е гадно да си спиш спокоен и по някое време да почне да ти се клати леглото...при мен се усети доста
                FIAT TEMPRA 1.6 75HP

                Коментар


                  #53
                  Незнам колко от вас са усещали 5.8 по Рихтер,но ние го усетихме...целия блок,(а и град най-вероятно) стояхмена вън от 03.00 до към 08.00.И какво "спокойно народе" това беше най-ижасното нещо,което съм почувствал и над което нямашабсолютен никакъв контрол.Никога не съм бил толкова уплашен.Колкото и да са полезни такива трусове чувството е трудно описуемо,шумът ужасяващ....Не искам никога това нещо да се повтаря!
                  FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
                  Единствено в България "селянин" е обидна дума.

                  Коментар


                    #54
                    veskobravo написа:
                    Незнам колко от вас са усещали 5.8 по Рихтер,но ние го усетихме...целия блок,(а и град най-вероятно) стояхмена вън от 03.00 до към 08.00.И какво "спокойно народе" това беше най-ижасното нещо,което съм почувствал и над което нямашабсолютен никакъв контрол.Никога не съм бил толкова уплашен.Колкото и да са полезни такива трусове чувството е трудно описуемо,шумът ужасяващ....Не искам никога това нещо да се повтаря!
                    Няма страшно, каквото ще става, ще стане. Това никой не може да предвиди или предотврати, природа е ! В Русе толкова пъти ни е люляло, още шаваме. Важното е да няма паника, защото в такива моменти тя убива най качествено.
                    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                    Коментар


                      #55
                      Oт една страна е много подтискащо усещането колко си малък и нищожен и как изобщо не владееш нещата, но от друга пък - хората стават някак си по-добри едни с други (макар и временно), което е добре

                      Коментар


                        #56
                        Не знам защо, но мен например подобни снимки ме карат да се чувствам миниатюрен и незначителен пред майката природа.... А природните стихии или случки, като снощната, просто доказват фактите!

                        Коментар


                          #57
                          Земетресение под Сф

                          xaerial написа:
                          Oт една страна е много подтискащо усещането колко си малък и нищожен и как изобщо не владееш нещата, но от друга пък - хората стават някак си по-добри едни с други (макар и временно), което е добре
                          По-добри и много неприсъствени в офисите И ми се зъбят людете от западна България...
                          FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                          FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                          Коментар


                            #58
                            Ето я едната причина за земетресението:http://btvnews.bg/video/news/slnchev...лънцето и Луната са от едната страна на Земята и сумарната гравитация е по-голяма от нормалната, което деформира повече от обикновено земната кора.Другата са матурите! :D
                            Няма начин да няма начин!

                            Коментар


                              #59
                              nikolovvd написа:
                              Ето я едната причина за земетресението:http://btvnews.bg/video/news/slnchev...лънцето и Луната са от едната страна на Земята и сумарната гравитация е по-голяма от нормалната, което деформира повече от обикновено земната кора.Другата са матурите! :D
                              Уау ! Сигурно се случва веднъж на милиард години Стига си плашил хората :D Не им казвай, че когато динозаврите са изчезнали, пак се е случило
                              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                              Коментар


                                #60
                                http://offnews.offroad-bulgaria.com/...lni-videokadri

                                Коментар

                                Working...
                                X