Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мрежов маркетинг в Бг-що е то?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Scorpion_BV написа:
    Orcinus, оставам с впечатлението, че си чел написаното от мен два пъти, но пак нищо не си разбрал. За да не пиша пак всичко, мисля, че Immortal го е разбрал и ти го е написал. Единственото за което съм против е да се лъжат хора в не добро финансово състояние с празни обещания и да им се взимат и последните пари, за да може една много малка групичка хора да си живеят добре. Това е като да се радваш на политиците в България и да се гордееш, че ти взимат и последния лев за да си живеят живота а ти тънеш в дългове. Е ти радваш ли се на успеха на политиците в БГ?! Те също са преуспели нали, по същия начин по който няколко човека преуспяват с поредната МЛМ пирамида.И понеже възхваляваш хората дето изкарват пари от МЛМ, и заговорихме за LR. Та единия от тия хора с Ролата е човек който познавам прекалено добре. Та знам за фишовете дето показва на хората на сбирките за зарибяване на нови хора. Аз също ходих на такава. Чух тирадата от лъжи и глупости, как си седиш у дома, нямаш шеф, нямаш работно време и т.н. и богатееш. Видях и фишовете дето включително и моя приятел размахва на тия сбирки с огромните за нашите стандарти суми. Всичко съм видял и продължавам да виждам с очите си и да чувам с ушите си. Само, че пак казвам, всичко е лъжа. Въпросния човек преди да си зареже бизнеса дето имаше и да се захване с това имаше много повече пари от сега. Сега е паднал до ниво което не мога да повярвам, че успя да стигне на фона на това как живееше преди това. И той сега живее с идеята, че ще изкара много пари скоро. Пожелавам му го. Само, че за двете години от как се захвана с това, става все по-зле и по-зле. Но това, че е зле финансово в момента бъди сигурен, че го знаем много малко хора, защото това ще е страшната анти реклама която ще си направи. И затова на всички сбирки на ЛР той размахва фишове за четирицифрени суми и показва Полото! Което пак казвам, трябваше да е Мерцедес. И хората ахкат и си викат, баси далаверата! А всъщност далаверата пак казвам е за 10 човека дето са стартирали цялата тая работа.А аз не съм милионер защото, не съм от род на членове на ЦК на БКП. Не съм бивш състезател по борба. Нямам вуйчо владика. Не съм еврейн. Не съм син на арабски шейх. И т.н. и т.н. И Рокфелер не е станал милионер като е продавал ябълки нали се сещаш!
    Бъркаш понятието МЛМ с понятието пирамида. Нормално е. Подобни са, но не съвсем. Простено ти - особено щом имаш приятели, които са зарязали печеливш бизнес за да станат пирамидални сурогати...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар

    Working...
    X