Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Neo Socket :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Neo Socket :)

    Случайно попаднах на това:http://neosocket-bg.com/index.phphtt...com/значи включваш го в запалката и колата започва да гори със средно 15 до 30% по-малко. Ако ви горят дизелите 5.. е вече ще произвеждате дизел. Малко ми напомня като с политрона, сипваш и 50000км караш и двигателя става вечен Интересно ми е, че за да го има това, може би го купуват. Както невероятното масло политрон, една лъжа повторена 100 пъти става истина, както е казал Гьобелс

    #2
    Вярно е,че не е вярно!
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      1. Как работи? Нео Сокет използва "Електролитни кондезатори" които облекчават електрическата верига на автомобила и така подпомагат работата на двигателя. Кондензаторите имат способност да задържат и освобождават електричество, което подпомага работата на двигателя, като спомага за по-бързото преодоляване промяната на режима на работа, в следствие на неравности по пътя, използването на електрониката на автомобила и други външни влияния. С други думи, Нео Сокет обира излишъците на ток по веригата, задържа ги и ги отпуска при по-голямо натоварване на двигателя, облекчавайки работата му. От нищо прави нещо. Предполагам много от вас са забелязали, как при пускане на фаровете, отоплението на задното стъкло, вентилатора на парното, мощна музика и други консуматори, оборотите на празен ход леко заиграват. Това е заради по-голямото натоварване на двигателя, в следствие на ел. консуматорите. Именно от това ви облекчава Нео Сокет, като обира и задърша излишния ток и го отпуска, когато има нужда.
      Ще пукна от смях Сега по-сериозно. Имам едно такова в бравото, дава ми среден разход градско на газ с постоянно работещ климатик и постоянно теглене на ремарке с бали слама около 1,875 литра на 100 км. Това градско, с климатик и ремарке с бали слама! Сериозно!

      Коментар


        #4
        Humppa написа:
        1. Как работи? Нео Сокет използва "Електролитни кондезатори" които облекчават електрическата верига на автомобила и така подпомагат работата на двигателя. Кондензаторите имат способност да задържат и освобождават електричество, което подпомага работата на двигателя, като спомага за по-бързото преодоляване промяната на режима на работа, в следствие на неравности по пътя, използването на електрониката на автомобила и други външни влияния. С други думи, Нео Сокет обира излишъците на ток по веригата, задържа ги и ги отпуска при по-голямо натоварване на двигателя, облекчавайки работата му. От нищо прави нещо. Предполагам много от вас са забелязали, как при пускане на фаровете, отоплението на задното стъкло, вентилатора на парното, мощна музика и други консуматори, оборотите на празен ход леко заиграват. Това е заради по-голямото натоварване на двигателя, в следствие на ел. консуматорите. Именно от това ви облекчава Нео Сокет, като обира и задърша излишния ток и го отпуска, когато има нужда.
        Ще пукна от смях Сега по-сериозно. Имам едно такова в бравото, дава ми среден разход градско на газ с постоянно работещ климатик и постоянно теглене на ремарке с бали слама около 1,875 литра на 100 км. Това градско, с климатик и ремарке с бали слама! Сериозно!
        Тука поне си ти го казват в прав текст, не като чип тунинга, мислиш си, че има чип, пък то имало резистор. Тука дори кондензатори свързани с диодче в запалката ти смъкват с 30% разхода )))

        Коментар


          #5
          Тия ме утрепаха от разход Suzuki Lapin - 660 ccПреди След Понижение с9.1 л./100 км. 7.3 л./100 км. 23 %Трябва да съм леко откачен да имам кола 660 cc и да харчи 9,1 литра бензин А продукта им е същата измислица като ония дето пестят 30% ел енергия като ги боднеш в контакта.
          FIAT FORUM BULGARIA
          Ракията е над политиката

          Видео от Италфест 2011

          Коментар


            #6
            Скоро, ще измислят такова устройство и за рогатият добитък. Ще яде по-малко, ще дава повече мляко и ще отделя по-малко фекалии
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #7
              Humppa написа:
              1. Как работи? ...От нищо прави нещо...
              Е такова животно нЕма! От 7 милиона, 0.1% да се излъжат са си 7000 човека. Не го знам колко струва, но по 10 лв да е са си 70.000 лв.Ето как от нищо хората правят нещо Упс...49 лв струва...значи умножаваме по 5 - 350.000 лв... това вече не е нещо, а е НЕЩО! Честито на печелившите

              Коментар


                #8
                По добре да си купим фм трансмитер. Поне музика ще може да се слуша, а не само да свети
                "Без сърца, сме просто машини"
                Toyota Prius 1.5 Hybrid
                EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                Коментар


                  #9
                  Е ми то си е ясно.Простотията ходи по хората , не по гората.А балъците никога не свършват - ама хората си го знаят това
                  Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
                  ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

                  Коментар


                    #10
                    M5kov написа:
                    По добре да си купим фм трансмитер. Поне музика ще може да се слуша, а не само да свети
                    Ми то и у FM трансмитера има електролитни кондензатори - значи и той ще спомага за икономиите. Но понеже докато трансмитва - харчи ток - икономията и харчлъка взаимно се изключват и ... няма дефект, а само ефект - свири Ей, хора, това електролитните кондензатори били голяма работа бе - имам едни - 400V/600uF - дали да не си направя няква магийка с тях?Примерно - бодваш си го в лявото ухо - идва ти акъла и не купуваш такива глупости. Бодваш в дясното - ставаш Айнщайн.
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11
                      jenshen73 ти можеш да направиш бизнес да наливаш акъл на хората П.П. към темата.това е поредната глупост за изкарване на лесни пари и като знам какви наивни хора има по тоя свят тея ще отбележат доста продажби.
                      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                      Коментар


                        #12
                        Поне да го бяха пуснали на нормална цена от 10-15 лева, ма те 50... Стиснати дупета са
                        "Без сърца, сме просто машини"
                        Toyota Prius 1.5 Hybrid
                        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                        Коментар


                          #13
                          Е...толкоз евтино, 10лв...ще вземе някой да се усъмни... :D

                          Коментар


                            #14
                            Прав си :D Тогава да го вдигнат на 99,98 лв защото горивото, което спестява за нула време ще избие цената
                            "Без сърца, сме просто машини"
                            Toyota Prius 1.5 Hybrid
                            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                            Коментар

                            Working...
                            X