Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сливен - опасни канализационни шахти

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Сливен - опасни канализационни шахти

    Вчера бях командировка в Сливен. За първи път стъпвам в този град. Улица Цар Симеон при кооперативния пазар и улиците в съседство просто нямат настилка. Предполагам, че е реконструирана канализацията и е необходимо технологично време за да слегне насипа преди асфалтиране. Но проблема е друг - защо не са обезопасени канализационните шахти по тези улици. На места имаше открити шахти без капаци, а където бяха покрити, "капака" им беше парче шперплат. Трябва ли някой да пострада за да се вземат мерки и да се обезопасят тези шахти до асфалтирането на улиците. Колеги от Сливен как търпите това?? Аз макар и да не съм жител на Сливен, се замислих дали да не пусна жалба в общината, но за съжаление нямах време за това.

    #2
    ами за съжаление положението около центъра ни е такова и просто не минавам от там. жалба едва ли ще има смисъл при положение че не е ясно кои в момента изпълнява функциите на кмет. а ремонта и подмяната на канализациите започна една фирма а наи вероятно ще я завърши някоя друга при следващия кмет и още куп въпроси без отговор.
    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

    Коментар


      #3
      Де да беше само в центъра така...Сливен ненапразно от известно време си изкара прякора "разкопаният град".Дай Боже да е за хубаво...ама не вярвам

      Коментар


        #4
        а те в момента търсят къде са заровени дипломите на сегашните управници заедно с картите на нормално изглеждащ град а и не могат да си разделят рушветите и се бият и съдят така че едва ли скоро нещо ще се подобри значително
        ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
        ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

        Коментар

        Working...
        X