Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми човек с браво 1.8 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми човек с браво 1.8 16v

    Момчета има ли някой който може да ми помогне. Живея в дружба и онзи ден колата ми почна да бачка на 3 цилиндъра. Отидох при моя монтьор и той ми, каза че е бобина, даже я извади. Та въпроса ми е.. Има ли някой от дружба, на който му се занимава с глупак като мене да свалиме бобината и да видим дали найстина е от нея, защото много не му вярвам на моя човек
    Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

    #2
    Re: Трябва ми човек с браво 1.8 16v

    shikito написа:
    Момчета има ли някой който може да ми помогне. Живея в дружба и онзи ден колата ми почна да бачка на 3 цилиндъра. Отидох при моя монтьор и той ми, каза че е бобина, даже я извади. Та въпроса ми е.. Има ли някой от дружба, на който му се занимава с глупак като мене да свалиме бобината и да видим дали найстина е от нея, защото много не му вярвам на моя човек
    като не му вярваш на този майстор първото което можеш да направиш е да го смениш.
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      Не че толкова не му вярвам, а просто искам да съм сигурен, че найстина е там проблема. До сега каквото ми е правил по колата е било супер.. Само дето сега останах без работа и не искам да хвърля 50/60лв на вятъра и да се окаже, че не е бобината. Та някой ще ми помогне ли ?
      Продавам трабант с цвят бананова кора с лек удар от валяк... Ако ви няма мога да ви го пусна под вратата... :D

      Коментар

      Working...
      X