Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

С какво сме известни ние - The Bulgarians...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    С какво сме известни ние - The Bulgarians...

    Ето един скрийншот от последната версия на FIFA World Cup Germany
    Прикачени файлове
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    #2
    И с ракията сме много извесни.Шефчето ми в Англия все ми напомня като отивам другия месец на работа в Англия да му докарам една ракия от грозде.Много и се кланят англичанчетата.А пък без да правя реклама 100 вида ракии им дадох да пият ама тоя бургас 63 го сънуват вече голяма работа бил.Аз лично си падам по домашярката

    Коментар


      #3
      грозданка е №1 :P


      Fiat Punto 96' ..the best caR!

      Коментар


        #4
        Че то това си е самата истина, разбира се всичко е резултат на политиката ни, или по точно липсата й!
        "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

        Коментар


          #5
          Тая бабка не е българка, много свежа ми се вижда ... па и ланец носи отгоре на всичкото ...

          Коментар


            #6
            Чак пък "in the world".Има и по-зле от нас (надявам се)! Yellow_Flash_Colorz_PDT_34

            Коментар


              #7
              Mindzu написа:
              Чак пък "in the world".Има и по-зле от нас (надявам се)! Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
              надявай се!
              FIAT Uno 45 FIRE

              Коментар


                #8
                ivo_red написа:
                Mindzu написа:
                Чак пък "in the world".Има и по-зле от нас (надявам се)! Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
                надявай се!
                Е-еее стига бе! Това си е само клише от рекламния бизнес.

                Коментар


                  #9
                  Всяка година България намалява с 60-70 хиляди души!!!Сметнете след 50 години какво ще значи това!!Срам! След 1 век ще изчезнем.. по-точно ще останат само турците и циганите в тази страна!!
                  FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                  Коментар


                    #10
                    Всички европейски страни намаляват.Само Албания има положителен прираст.

                    Коментар

                    Working...
                    X