Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автомобил от Германия

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автомобил от Германия

    Привет колеги!Дойде време да пазаря автомобил. Разглеждам обявите в mobile.de и съм се насочил към покупка на автомобил от Германия.Не съм наясно какви документи да подготвя и како да изисквам от продавача. Посъветвайте ме с какви номера трябва да е автомобила и въобще всичко, за което се сетите.Има ли някакви изисквания специално за Германия или са еднакви за всички страни от Европейския съюз?Благодаря!Търсачка 1Търсачка 2Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Колегата _жоро_ от форума е доста навътре в темата относно покупка на автомобил от Германия,ще ти обясни всичко подробно,скоро писахме в подобна тема,мисля че я има на трета страница в раздел Общи приказки.
    Marea HLX 147ps

    Коментар


      #3
      Gofi написа:
      Колегата _жоро_ от форума е доста навътре в темата относно покупка на автомобил от Германия,ще ти обясни всичко подробно,скоро писахме в подобна тема,мисля че я има на трета страница в раздел Общи приказки.
      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=61463
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар

      Working...
      X