Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

GPS Garmin - Кой с каква карта е?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    GPS Garmin - Кой с каква карта е?

    Преди няколко дни, си взех гармин 255W, но картата изобщо не ми допада. На Бургас си е супер, но на по малки градове няма никой. Търсих карти и има два вариант - карти по 20мб. и една от 4.5гб. Е да, но нямам мемори карта в момента, а тези от 20-30мб. ми звучат абсурдно и смятам, че ще са 20 пъти по-зле от моята.Дайте някво предложение за свястна карта.п.с. Направо съм потресен, колко глупаци, са се събрали на едно място в разни GPS форуми.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    #2
    OFRM 5.21 е последната карта, регваш се на сайта им, пишеш серийния номер на устройството и си треглиш картата.ТОПО ти трябва на теб.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      OFRM 5.21 е последната карта, регваш се на сайта им, пишеш серийния номер на устройството и си треглиш картата.ТОПО ти трябва на теб.
      пууу.. мерси много!
      Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
      Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

      Коментар


        #4
        Виж си сегашната, ако е 4.хх нормално е да ти иде да го тряснеш в земята
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          Аз ползвам BGROUTINGMAP. Преди бях с OFRM, но е по-зле. Имам качени 2-те де но BGROUTINGMAP рутира по-добре
          Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
          Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
          FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
          Powered by Total & Fobos LPG

          Коментар


            #6
            MadHead написа:
            Аз ползвам BGROUTINGMAP. Преди бях с OFRM, но е по-зле. Имам качени 2-те де но BGROUTINGMAP рутира по-добре
            link?
            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

            Коментар


              #7
              reter: Не е нужно да обиждаш хората, наричайки ги глупаци в GPS форуми - хубаво е да уважаваш другите, независимо какви са.emzo: тази карта беше много добра допреди 3 ъпдейта. Тогава показваше Ямбол блокче по блокче. След един ъпдейт (ако не се лъжа 5.19 или 5.20) всички блокчета изчезнаха и останаха само улиците. Първо ми казаха, че това ще се оправи в следващия ъпдейт, но не би - питах ги защо не съм получила уведомление за ъпдейта, те ми викат - ми то за вашия GPS картата не била ъпдейтната затова.... Лошото е, че брат ми я ползваше много, но след като го заби няколко пъти в глухи улици - вече не я ползва - в събота не можа да го закара до Славейков в Бургас - каза, че след като е обиколил половината град я е изключил и се е добрал чрез питане. Моята е на Домино, но не ми допада много, но пък я ъпдейтват доста често, даже селото включиха....
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                http://www.bgroutingmap.com/
                Honda Accord 1.8 115к.с. 96г.
                Honda Civic 1.5 90к.с. 93г.
                FIAT Marea 115 '99 1.8 113hP 182.A2.000
                Powered by Total & Fobos LPG

                Коментар


                  #9
                  MadHead написа:
                  http://www.bgroutingmap.com/
                  С платено и аз знам как става
                  ele написа:
                  reter: Не е нужно да обиждаш хората, наричайки ги глупаци в GPS форуми - хубаво е да уважаваш другите, независимо какви са.
                  оф, ти нали се беше изгубила по едно време, освободи темата от присъствието си, ако обичаш.Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани. Колежката не те е обидила с нищо, за да и казваш в коя тема да пише и в коя - не. Това е форум и всеки има право на своето мнение.Модераторски екип на fiat-bg.org
                  Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                  Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                  Коментар


                    #10
                    Сами сте открили причината да не ползвам и да не препоръчвам на никой Гармин.Изключително се радвам на новата навигация на Нокия ОВИ Мапс, защото картата й е в пъти по-добра от тази на Гармин, и с навигирането се справя доста добре. Има още какво да се желае, докато достигне iGo-то, но...@reter - Дянко, моят съвет е да пробуташ на някой този Гармин и да си вземеш едно устройство, работещо с iGO (Краси може да ти даде съвет по въпроса).Утре ще ти потрябва карта я на Сърбия, я на Турция, я на Румъния, и пак почваш отначало с търсене, кракване на картата и т.н. Имам доста опит вече с използване и човъркане на навигационни устройства, включително и с Гармин, и не го препоръчвам на никой.

                    Коментар


                      #11
                      Един-единствен път Гармин-а ме подведе, и то щото му бях задал офроад трасета. Не разбирам недоволството от тази марка. Има грешки, да, но в коя карта няма? Аз препоръчвам Гармин, на всеки, нуждаещ се от истинска навигация, без да го интересуват мп3 плеари, видео плеъри и подобни глупости.
                      Immortal написа:
                      ...Утре ще ти потрябва карта я на Сърбия, я на Турция, я на Румъния, и пак почваш отначало с търсене, кракване на картата и т.н. Имам доста опит вече с използване и човъркане на навигационни устройства, включително и с Гармин, и не го препоръчвам на никой.
                      Ползвал съм Гармин-а до Рим, Париж и Барселона, както и някои по-малки градове в Европа с конкретни адреси. Аз си купувам картите, обаче.P.S. Какво визираш под "човъркане", щото и аз човъркам разни нонейм навигации и мога да поспоря по въпроса...
                      Fiat Marea 1.8i 16V
                      Fiat Tipo 1.4i 8V
                      Fiat Punto 1.6i 8V
                      www.italauto-bg.net/forum/

                      Коментар


                        #12
                        Ние, болшинството от владелците на ФИАТ и подобни, не сме стигнали този финансов връх да си купуваме карти от по стотина и повече лева за 1 държава.И, Слава Богу, няма нужда, предвид че повечето устройства с iGo идват с предварително инсталирани ПОДРОБНИ карти на ТeleAtlas на цяла Европа, вкл. и България.Само човек, който не е ползвал iGo 8.3 или по-горна версия, може да твърди, че от гармин по-добро няма. Е, има. И дори статистиката го показва:В световен мащаб iGo ползват 39.9% от потребителите на навигационни устройства, а Гармин - 28.5%

                        Коментар


                          #13
                          Нали и аз вече имам Гармин под ръка на мобилния реших да видя снощи как ще ме прибере от парк Росенец до Бургас.Пълна трагедия.Настояваше да мина през каналите на рибарското селище .Бях със старата карта на OFRM Geotrade v.4.8 .Днес я обнових с най-новата Garmin Bulgaria map OFRM Geotrade v.5.21 CITY. И тая ако ми се представи така *** съм ти и Гармина.Тази събота ми предстои пътуване до Търново и от там до Крушунските водопади.Лепвам и двете на стъклото и ще им направя една съпоставка.Па да видя аз лично и да се убедя кое е по доброто.
                          FIAT FORUM BULGARIA
                          Ракията е над политиката

                          Видео от Италфест 2011

                          Коментар


                            #14
                            Да кажеш после резултатите, моля.

                            Коментар


                              #15
                              Ами имаме си тема за джипиес-навигациите.

                              Коментар

                              Working...
                              X