Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Размяна на "положителни" в Ebay

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Размяна на "положителни" в Ebay

    Привет колеги.От скоро започнах да продавам някой дреболий в Ebay.Но така се случи че снощи получих 1 негативен вот.Има ли желаещи от вас да си размени по 1 положителен.Ще пусна 1 търг с "buy it now" - купувате но без да плащате - само разменяме "положителните"Благодаря предварително.
    http://karate-bg.com
    Пътна помощ в София

    #2
    Явно си си го заслужил - не виждам причина да го правя - опарвала съм се, за мое щастие с щастлив завършек. А това, което правиш си е чиста измама...
    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

    Коментар


      #3
      Цялата идея на вота в Ибеи е да могат бъдещите клиенти да добият представа за човека от който ще купуват/продават.Това което искаш малко ми се струва нечестно,не мислиш ли.Защо просто не опишеш в обясненията към негативният от в профила си каква точно е била ситуацията и хората ще преценяват сами кой крив и кой прав.Друг вариант според мен не е правилен!
      Не карайте колата си по-бързо, отколкото лети вашия ангел-спасител!!!

      Фиат Браво:1,6V 103hp 1996

      Коментар


        #4
        Разбрах какво имате предвид.Ще дам възможно най пълни обяснения под негативния.Благодаря за отговорите.
        http://karate-bg.com
        Пътна помощ в София

        Коментар


          #5
          Funakoshi написа:
          Разбрах какво имате предвид.Ще дам възможно най пълни обяснения под негативния.Благодаря за отговорите.
          Няма нужда, по-добре се свържи с купувача и виж защо не е доволен и как можеш да удовлетвориш претенциите му. Защото днес един недоволен - утре може да се умножат.
          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

          Коментар


            #6
            Funakoshi написа:
            Разбрах какво имате предвид.Ще дам възможно най пълни обяснения под негативния.Благодаря за отговорите.
            ... и така темата се изчерпа.

            Коментар

            Working...
            X