Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Промоция на Shell с ваучери за 4 и 8 ст отстъпка - отзиви?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    аз пък все си зареждам от еко с форумската карта не е много но е нещо на един резервоар 2 кафета си взимам а аз все си го пълня до горе и съм доволен и от горивото и от цената и от обслужването
    Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


    FIAT BRAVO 1.8GT
    FIAT BRAVO 1.9TD ex

    Коментар


      #17
      Старая се да зареждам предимно на Еко, защото освен картата на форума, съм доволен и от обслужването, но в последните 2-3месеца ми се наложиха няколко(десетки) обиколки на България. Зареждал съм където ми падне, избягвам само бензиностанциите по самото крайбрежие(преди няколко години баща ми прави промивка заради кофти гориво), но мисля че и това е излишно. Не съм намерил разлика, независимо от веригата, независимо дали е вътре в някой град, на магистралата или на забутан път...Напоследък се съм се заплеснал по ОМВ, щото "хрупам" от вкусните им сандвичи и банички, а и събирам Шрек-чета и чаши

      Коментар


        #18
        Re: Промоция на Shell с ваучери за 4 и 8 ст отстъпка - отзив

        от дълги години ползвам една промоция на Шел, а именно - там никога не спирам :D

        Коментар


          #19
          Аз също не сипвам никога на Шел заради личен горчив опит и от този на мои приятели, но си мисля и друго - не може да са толкова глупави да пускат толкова масово рекламирана промоция и да си позволят същевременно горивото да е лошо. Ако разочароват толкова много хора прииждащи с талони за отстъпки с горивото си, то какво ще накара тези хора да се върнат отново някога? Мисълта ми е, че би трябвало в този период да се постараят да са изрядни...знам ли
          == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

          На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

          Коментар


            #20
            Аз до преди няколко месеца сипвах само на ОМВ.От половин година се налага да сипвам от Шел. Първоначално бях много недоволен че трябвяа да сипвам на Шел, но честно да кажа не виждам разлика между евтините нафтички на Шел и ОМВ - разхода е същият, вървежа според мен пак е същият.Преди съм сипвал от скъпата нафта на ОМВ то и според мен двигателя работи много по тихичко, разлика във вървенето не съм видял да има.От скъпата нафта на Шел не съм сипвал.А от каде се взимат тези талончета за отстъпка?
            Bravo JTD 105 '98

            Коментар

            Working...
            X