Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Идеи за аларма?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Идеи за аларма?

    Колеги имам апартамент на висок етаж,та искам да му сложа една аларма но не ми плаща СОТ и и т.н. все пак става въпрос за една външна желязна врата.Та въпросът ми е може ли с АВТОАЛАРМА да се направи някаква охранителна система за жилището,един вид като се разбие или отвори външната желязна врата да свири алармата може и да свети Давайте идеи колеги как ще стане дали може да стане или няма смисъл.По мои изчисления ще ми трябва една автоаларма 3 дистанционни за нея един акумолатор 12в. и един мигач :D
    Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

    #2
    На вилата съм слагал една малка аларма за прозорец(става и за врата), която при отваряне започва да вие, изключително проста, с 3 батерии, едно копче вклч-изклч. и цена 3 лева
    Ползвайте мигачи!
    Sometimes I feel like screaming

    Коментар


      #3
      Продават ги всякакви по магазините .Има за прозорци ,стаи и т.н.Има ги в Баумакс,Практикер и другите подобни.
      MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
      "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
      R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

      Коментар


        #4
        СОТ-а в момента може би е в криза аз си пуснах в 3те апартамента и се връзва около 230лв годишно но за вилата си взех някакви аларми от всичко за 1лв някакви по 2 лв парчето и звука при отваряне нее лошш

        Коментар


          #5
          @kontrakciqta: Във Варна в магазина на Конрад (Щайнбергер) продават идеални домашни аларми. Дори има опции с дистанционно. При това - на поносими цени.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            re

            Имам на всичките си обекти аларми HOME 3.Домашна -офис аларма с три дистанционни. Има си място за акумулатор,с вградена сирена,две зони и т.н.т.Много добра необслужваема аларма.Цените на които ги намирам са 82 лева.
            Fiat Bravo 1.9 JTD

            Коментар


              #7
              EasternAlien написа:
              На вилата съм слагал една малка аларма за прозорец(става и за врата), която при отваряне започва да вие, изключително проста, с 3 батерии, едно копче вклч-изклч. и цена 3 лева
              :D едва ли ще им е приятно на комшиите при всяко отваряне на вратата да пищи алармата... Според мен с една автоаларма за 30-60 лева ще стане те нали на колите като им се отвори вратата и пищят така ще направя и на домашната врата
              Ти какво направи за страната си,че искаш нещо от нея?!?!?

              Коментар

              Working...
              X