Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

хайде да не говорим за да бъдем "светци" като Митк

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    хайде да не говорим за да бъдем "светци" като Митк

    ах този лош Митко-много е зъл
    Brava 1.8 16V

    #2
    Re: За администратора и администрирането

    Виж, Оги, не си прав. Работата на администратора е доста неприятна, но по добрия тон във форума си проличава, дали я върши добре.Престанал съм да посещавам други форуми, по теми, които иначе са ми интересни, само защото администраторите там са прекалено меки или либерални, един флейм предизвиква друг и съотношението сигнал/шум става непоносимо.Пожелавам ти лек ден и се надявам да се убедиш, че хората тук си помагат винаги когато могат. Ако твоят случай е изключение, то по-добре прояви толерантност и търпение.

    Коментар


      #3
      Премествам темата в "Общи..."Няма нищо общо с "Консултации"vesko.t
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        Такива са правилата макар, че някои попрекаляват (не Митко). За далеч по-мили думички от твоите използвани ми бе размахан пръст. А честно казано аз, ако имах правата щях да ти тресна бан за по-дълго, Ogi. Не виждам, защо се цупиш и жалваш, като си виновен. Грозният език, псувните и заяждането (има разлика със спорене) не са присъщи за този форум така, че изкепка, като твоята е събитие!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          Когато чета подобни постове се чувствам адски зрял ... Това е държание присъщо за съвсем малки деца и не знам какво искаш да кажеш или докажеш...Бъди така добър и си сподели мъката...! Както виждаш изчакваме те, като си мислим че в момента си ядосан или нещо друго...Да не стане дето имаше една приказка: "Ти му одиш по г***, то ти се** на главата..." !!!
          FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

          Коментар


            #6
            човека може да е препил от снощи и да не знае какво прави :D оставете го да му мине :D

            Коментар


              #7
              не виждам защо се опитвате да го възпитавате. просто му сложете бан и толкова. личи си че няма интерес и нужда да му бъде помогнато по този начин и само се лигави тук. хората, които имат нужда от помощ не се държат така. бан и толкова
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                И все пак не е възпитано да се псува-особено колеги!http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=5496
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #9
                  Днес му четох постингите на този пич, просто се съсипах от смях, дори му преглеждах и по-стари и не можах да повярвам, че е същия ... мен ако питате директно БАН и повече никакво влизане ... както правилно е казал колегата pakumba в момента пича се лигави и взима на подбив администратор ... този "индивид" просто няма място тук ... П.С. На бас, че в следващия му постинг ще бъда напсуван! :D ... хахахаха

                  Коментар


                    #10
                    Аз пък от чисто любопитство и стереж да си развеселя вечерта след тежкия и изморителен ден, реших да почета подробно постингите на въпросния индивид и знаете ли до какъв извод стигнах........мисля че въпросният "ogi" е клонинг.......повечето му постигни са изпълнени с дебелашка селска мърлявщина и простащина, но има и малко по-културни изяви, а някой да не кажем дори интелигентни......Абе брат...да не би невръстният ти син/брат/сестра и прочее да се навърта из форума с твоят ник.....?????Щото комплекси явно не избиваш....личи си селянията ти, обаче тук, точно тук такива като тебе не ги търпим......айде "със здраве"...

                    Коментар


                      #11
                      Много внимание обръщаме на субекти които са високи,колкото е висока една монета от еднастотинка.БАН и на боклука!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар


                        #12
                        Mitko написа:
                        Вече е с бан!
                        Добре си направил наистина доста приятни коментари
                        FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

                        Коментар

                        Working...
                        X