Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся мнения за Fiat Coupe

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся мнения за Fiat Coupe

    Здравейте колеги, Бих желал да отворя тази тема понеже търсих в форума но не открих нищо по нея. Много се запалих по този модел кола и чакайки финансова подкрепа от едно място много мисля каква кола да си зема. Та.... Всичките ми приятели ми казват, че не ми трябва фиат къпе, но никои от тях не е карал такава кола, казват ми това е фиат не се залъгвай ще збъркаш, лесно се чупела много горяла била ниска и още незнам си какво. Много бих се зарадвал ако някой от вас който е имал такава количка или все още си я има да сподели малко от неговия личен опит. Как се държи колата на пътя как се справя с дупките в БГ колко разход дава когато я коткаш и когато я режеш, лесно ли се чупи отиват ли ви много пари по подражка, как е усещането на от интериора удобно ли е на задната седалка и изобщо каквото се знае да се каже Добитвам се специално до вас фенове на Италианското автомобилостроене защото съм убеден, че ако не вие друг няма кой да знае. интересувам се по специално от Fiat coupe 2.0 150 hp . Благодаря ви за отделеното време...Допълнено заглавие.Google търсене във форума: Цък!Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: Fiat Coupe

    Yaskata87 написа:
    Здравейте колеги, Бих желал да отворя тази тема понеже търсих в форума но не открих нищо по нея. Много се запалих по този модел кола и чакайки финансова подкрепа от едно място много мисля каква кола да си зема. Та.... Всичките ми приятели ми казват, че не ми трябва фиат къпе, но никои от тях не е карал такава кола, казват ми това е фиат не се залъгвай ще збъркаш, лесно се чупела много горяла била ниска и още незнам си какво. Много бих се зарадвал ако някой от вас който е имал такава количка или все още си я има да сподели малко от неговия личен опит. Как се държи колата на пътя как се справя с дупките в БГ колко разход дава когато я коткаш и когато я режеш, лесно ли се чупи отиват ли ви много пари по подражка, как е усещането на от интериора удобно ли е на задната седалка и изобщо каквото се знае да се каже Добитвам се специално до вас фенове на Италианското автомобилостроене защото съм убеден, че ако не вие друг няма кой да знае. интересувам се по специално от Fiat coupe 2.0 150 hp . Благодаря ви за отделеното време...
    Колега ,аз нямам такава кола ,но едно ще ти кажа!!!Изглежда уникално ,върви доста добре и е много по-красива от всички нейни аналози от тези години!!!Но нека ти кажа нещо за твоите приятели...Не ги слушай! Щом не са карали Фиат не знам за какво говорят! Това всичко ,дето са ти го наговорили са глупости уверявам те!!!Карам 20 годишно Типо и досега не съм видял това прословуто чупене ,за което говорят!Сменявал съм си обичайните консумативи...И по някой друг носач... :D Но в едно трябва да бъдеш сигурен ,че много зависи на какъв ексемпляр ще попаднеш...Виждал съм какви ли не извращения с Купе по улиците и после като го вземе някой друг ,плюе марката...Ако си вземеш някое на малко километри ще те вози много дълго време...Ето сега в раздела "Продава" се продава едно червено Купе на 62 000 километра и със сигурност ще има коренна разлика между него и тези в БГСега за дупките...Ами то никоя кола в България не харесва тези образувания...Разходът ще ти е според зависи ,но няма да гори колкото някое БМВ - гарантирам ти!!!За двигателя - няма 150 к.с. ,има 2.0 16v 139 к.с. и 2.0 20v 155 к.с. ... Но и двата са добри ,като аз лично предпочитам 4.16 ...И не на последно място искам да ти пожелая успех с намирането на читаво Купе!!!И не ги слушай твоите приятели - нищо не разбират!!!
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Мерси колега, много ми помогна...

      Коментар


        #4
        Един от най-здравите фиати като цяло.Поддръжката също иска стабилен джоб, все пак си е кола със спортна натура!Ако си несемеен на около 20 години и имаш добре платена работа вземай! Определено ще се накефиш максимално на колата докато я имаш

        Коментар


          #5
          Имах купе много красива кола е , не са скъпи частите много държи на каране много стабилна кола не се бъркай че е голяма много е маневрена нямал съм проблеми с нея за дупки и за улиците из Варна ,само на някой легнал полицай трябва да внимаваш и много бавно да миниш . Като разход градцко 10 ( нормално каране) сопа 12/13 . Колата е много подсилена от опит знам ( катастрофа с 230 км не знам колко е бил верен де това няма значение ) горе долу успя да на опази .... Няма да съжеляваш
          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

          Коментар

          Working...
          X