Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отбор по футбол на FIAT-BG Forum

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отбор по футбол на FIAT-BG Forum

    Наистина мисля, че идеята е добра и тези които сме от София преспокойно можем да се съберем за да направим един приличен отбор.В Младост има едно много хубаво игрище, което е 30лв. на час големичко е за 5+1 и можем да уреждаме мачове срещу Пежо-то примерно(един познат играе там) както и срещу доста други отбори.Аз лично играя на това игрище всяка седмица с мои приятели. Моля този път за сериозно отношение към темата.Относно пиенето и мезетата друг път. Хайде да направим едно отборче и да си играем всяка седмица

    #2
    Re: Отбор по футбол на FIAT-BG Forum

    Лоша работа :D айде бе хора няма ли още 5-6 човека спортисти в тоя форум?

    Коментар


      #3
      Колега аз също съм фен на това, ама като се знам какъв съм дроп как да играя в отбора на ФИАТ, само да срамя марката .Виждам, че си от Подуяне! Аз съм от Х.Димитър и бих ти предложил още няколко игрища в раьона на който може да тренирате/ме напълно безплатно, стига да са свободни де.Сещам се за поне 4, 3 от койот са с изкуствена трева а другото е асвалтово, но пък е доста просторно.
      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

      Коментар


        #4
        Аз по принцип съм навит, но едва ли ще мога всяка седмица. Хубаво е поне 10-тина човека да имаме, за да е сигурно, че ще се рита редовно.П.С. От Красна поляна съм.
        Fiat Bravo TD 100, 1998 г.
        Ауди 80 1.6, 101 кс, 1994 г.

        Коментар


          #5
          Е и аз съм от красна поляна и ... пиши ме за бройка отначало, докато се навият по-добри :D
          Fiat Forum Bulgaria

          Прекаленият светец и богу не е драг !

          Коментар


            #6
            Ichkin написа:
            Е и аз съм от красна поляна и ... пиши ме за бройка отначало, докато се навият по-добри :D
            Явно бая звезди се събрахме
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #7
              Ichkin написа:
              Е и аз съм от красна поляна и ... пиши ме за бройка отначало, докато се навият по-добри :D
              Е та по-добри от теб има ли Аз уча в София така че ако ви трябва звезда на отбора това съм аз.
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                #8
                Аз съм от Враждебна по принцип ама ги знам игрищата горе долу където има хубави било то безплатни или платени.Можем да направим някакъв плах опит да се съберем за другия петък, ако искате ще играем срещу мои приятели.

                Коментар


                  #9
                  rap17ka7a написа:
                  Аз съм от Враждебна по принцип ама ги знам игрищата горе долу където има хубави било то безплатни или платени.Можем да направим някакъв плах опит да се съберем за другия петък, ако искате ще играем срещу мои приятели.
                  На стадиона във Враждебна стават хубави мачлета.Най-добрият ми приятел живее точно до него.Мога и аз да се включвам отвреме на време. :D
                  MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
                  "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
                  R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

                  Коментар

                  Working...
                  X