Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аби форума има ли отбор по футбол?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Аби форума има ли отбор по футбол?

    Абе хора има ли тук футболни фенове или по точно нещо като отборна форума?

    #2
    За сега има само отбор по правопис.Набират се нови членове.
    FIAT FORUM BULGARIA
    Ракията е над политиката

    Видео от Италфест 2011

    Коментар


      #3
      Колегата hwarang предлагаше да се направи такъв от6ор. Даже имаше тема някъде.Скоро 6ях на "Спортна София" да играем с фут6ол, от Фото-Форум се 6яхме съ6рали, та докато чаках, се проведе мач между Пежо-клу6 и още някой, не си спомням сега.Има и по-малко игрище, 50лв. е на час, ама като се съ6ерат 10 човека става по 5лв.http://photo-zona.net/images/user315...010.06.262.jpg
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #4
        Във форума има много силен отбор по печене и ядене на пържоли, агнета, ярета и други подобни.Не по-слаб е отбора по изпиване на ракия, вино, бира и подобни напитки. Най-силни в това отношение са другарите от Стара загора Отбор по футбол все още няма, макар да има плахи опити за организиране на подритвания на топка (като този на Карандила над Сливен преди няколко месеца).Не е лоша идеята иначе, аз я подкрепям с двете си ръце и двата леви крака. Ще бъда един от агитката

        Коментар


          #5
          тц...тук само балерини сме се събрали :D
          Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

          Коментар


            #6
            Ебати мърдите бе ... аз хем не мога да играя, хем ми се играе :D
            Fiat Forum Bulgaria

            Прекаленият светец и богу не е драг !

            Коментар


              #7
              Ichkin написа:
              Ебати мърдите бе ... аз хем не мога да играя, хем ми се играе :D
              Аз пък съм на обратното, мога да играя, но все няма време или кой да играя.
              Виж бейби не сме глупаци,
              ние сме отбор от здравеняци.
              Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
              така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
              http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Във форума има много силен отбор по печене и ядене на пържоли, агнета, ярета и други подобни.Не по-слаб е отбора по изпиване на ракия, вино, бира и подобни напитки. Най-силни в това отношение са другарите от Стара загора Отбор по футбол все още няма, макар да има плахи опити за организиране на подритвания на топка (като този на Карандила над Сливен преди няколко месеца).Не е лоша идеята иначе, аз я подкрепям с двете си ръце и двата леви крака. Ще бъда един от агитката
                Пържоли + бира, пишете ме и мен там. Футбол? WTF???
                Steliyan's Life!
                FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                Коментар


                  #9
                  кажете и съм тамза футбола

                  Коментар


                    #10
                    Immortal написа:
                    Във форума има много силен отбор по печене и ядене на пържоли, агнета, ярета и други подобни.Не по-слаб е отбора по изпиване на ракия, вино, бира и подобни напитки. Най-силни в това отношение са другарите от Стара загора Отбор по футбол все още няма, макар да има плахи опити за организиране на подритвания на топка (като този на Карандила над Сливен преди няколко месеца).Не е лоша идеята иначе, аз я подкрепям с двете си ръце и двата леви крака. Ще бъда един от агитката
                    За тези от Стара Загора има и такива,които играят футбол!
                    FIAT BRAVO 1.6
                    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                    Коментар


                      #11
                      rebel написа:
                      тц...тук само балерини сме се събрали :D
                      И тубмаци А това футбол-а с какво мезе вървеше, че нещо ми е странно питие, поне в нашия край не е разпространено много. Последния футболен мач в който играх беше между два конкурентни интернет доставчика, два отбора по 11, на тренировачниа стадион и преключи за 15 минути са много. След него техниците дружно се напихме П.п Идеята за футбол не е ли по правилно да се изнесе в някой пешеходен форум. Има и вариант да проектираме топка и да се саберем с 22 фиат-а на едно игрище. Панди-те няма да се допускат до игра поради обективни причини. За съдия може да позлваме някоя алфа за да се отличава

                      Коментар


                        #12
                        аз съм добър на вратата мога да се включа като вратар.П.П. пък ако знете как вардя едни чаши с ракия и едни пържоли идея си нямате
                        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                        Коментар


                          #13
                          Ако направим един отбор може да играем с/у ЦСКА, имаме шанс да ги трепаме, щом сервитьорчетата от Кипър ги обърнаха
                          FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                          Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                          Коментар


                            #14
                            NikMar написа:
                            Ако направим един отбор може да играем с/у ЦСКА, имаме шанс да ги трепаме, щом сервитьорчетата от Кипър ги обърнаха
                            ааа не....аз в тая лига с/у Левски, ЦСКА и тн не играя! То си е опасно....с толкова пе***астчета наоколо - наведеш се да си наместиш топката за корнер и хоп - излязал ти късмета
                            Punto 2003 / 1.3 MultiJet Engine / 75 HP

                            Коментар


                              #15
                              rebel написа:
                              NikMar написа:
                              Ако направим един отбор може да играем с/у ЦСКА, имаме шанс да ги трепаме, щом сервитьорчетата от Кипър ги обърнаха
                              ааа не....аз в тая лига с/у Левски, ЦСКА и тн не играя! То си е опасно....с толкова пе***астчета наоколо - наведеш се да си наместиш топката за корнер и хоп - излязал ти късмета
                              и викаш наведеш ли се за корнера да си оправиш топката главата ти ще се удари в колчето с флагчето
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X