Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да работя с Hamachi?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да работя с Hamachi?

    Някой може ли да помогне? Инсталирах HAMACHI 2.0.2.85 (последната версия) но не ми дава да се логна онлайн. Пише "...denied your login request". С ХР съм.
    Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

    Къде отиваш ти, може би?

    #2
    за какво ти е хамачи? Ако е за отдалечен достъп до машината има доста по-удобни приложения, teamviewer, vnc, чувал съм и за някаква браузърска история logmein... тиймвюъра има и VPN опция май...

    Коментар


      #3
      bubachko написа:
      за какво ти е хамачи? Ако е за отдалечен достъп до машината има доста по-удобни приложения, teamviewer, vnc, чувал съм и за някаква браузърска история logmein... тиймвюъра има и VPN опция май...
      Logmein е другото име на hamachi Teamviewer има също браузърно решение.За неграмотен технически човек най-доброто си остава класиката - Teamviewer. Работи на Windows, Apple, Linux.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        Трябва ми програмата за да играя на игри с приятели на игри - старкрафт и др.Някой да знае алтернативи на Хамачи?!
        Fiat Coupe 2.0 20V 98g. Pininfarina

        Къде отиваш ти, може би?

        Коментар


          #5
          Че идеално си е хамачито Ps. Питай google-a за проблема Аз лично не съм имал проблем никога с него. Цък.
          Браво 1.6 16v 1996
          Рено Лагуна 2 1.9 dCI.

          Коментар


            #6
            И на мен първата ми асоциация като чуя Хамачи, е мултиплейър, а вие къде го хвърлихте човека!? А по темата - не знам алтернативи за тази цел, но не може да няма. Все пак, сигурно има причина, Хамачи да е най-популярното решение.
            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

            Коментар


              #7
              Не играя игри, но предполагам, че за целта трябва да сте в една логческа мрежа... Ако е така, много по приятно решение без инсталиране на страничен софтуер е просто пускането на VPN, който се конфигурира и си е опция на самия Windows. Ако си зад рутер става мало по-така, защото трябва да настроиш и рутера, но пак не е сложно. Аз лично винаги съм бил привърженик на такъв тип решения и само в краен случай да се инсталира страничен софт ако няма друго решение Виж, ако всичките ти приятели са се научили да си бачкат с хамачиту няма смисъл да се разбива работещата система. Но пак казвам, нямам си идея как се джитка каквато и да е игра мултиплеър през нета и го казвам това съвсем напосоки

              Коментар


                #8
                Може ли някой да обясни, като под-тема на темата - какво е това нещо, и защо е нужно да бъде инсталирано, и какви са ползите от него? Едно време баба ми като играеше Каунтър Страйк, само хамачи е ползвала... Не е ли достатъчно някой да стартира сървър, а другите да се включат към него, чрез записване на ИП-адреса и съответния порт? Поне баба така играеше.

                Коментар


                  #9
                  Copy/Paste от друг форум е.С тази програма преди много време като не се даваха много реални/реални статични IP-та се свързвах с моя компютър от разстояние.
                  Hamachi е програма ,която ,най-просто казано, симулира LAN връзка между 2 и повече компютъра и симулира реално IP(само докато е включена).По този начин можете да играете всички игри ,които имат LAN и Direct IP режим(с изключение на някои).1.Инсталирате програмата2.Стартирате я и от .ехе фаила и доло в десния ъгъл(до часовника) ви се появява иконата й(3 зелени точици,свързани по между си)3.Цъкате два пъти върху тази икона и ви се появява менюто4.Горе имате 2 бутона- 1 от ляво(за минимизиране) и 1 от дясно(за изключване)5.Доло имате 3 бутона - 1 от ляво за Power off(това не изключва програмата а просто преминава в Offline) и 2 от дясно(Create or Join Network и Configure Hamachi)6.За да влезете в вече съществуващ сървър натискате бутона Create or Join Network и давате на Join Existing Network и пишете името на сървъра и паролата(ако има)7.Ако искате да направите сървър пак давате на същия бутон но после давате на Create Network и избирате името и паролата на сървъра.След това каните своите приятели в него.8.Сега да преминем на най-важната част-играта.Влизате в желаната игра,отивате на LAN и влизате в направения в самата игра сървър(ако някой от другите във hamachi сървара е направил)или вие правите и чакате другите да влезнат(ако сте се разбрали естествено )9.Играете и се наслаждавате на напредъка на технологиите с една биричка в ръка(може и с боза или вода) .

                  Коментар


                    #10
                    sim4ata написа:
                    Трябва ми програмата за да играя на игри с приятели на игри - старкрафт и др.Някой да знае алтернативи на Хамачи?!
                    Всяка една от NO-IP алтернативите върши работа също. Текущо ползвам DynDNS. Иначе hamachi специално за мулти плеър не вярвам да има читава алтернатива
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар

                    Working...
                    X