Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към колегите от Варна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Към колегите от Варна

    Гледам из нета, че се предлагат апаратменти на вечер във Варна и мисля да се възползвам от това. Та въпроса ми е: ако някой колега предлага такъв апартамент или има познат който предлага бих му направил оборот за 2-3 вечери началото на септември. Интересува ме най-малко 2 -стаен апартамент. Ако някой може да предложи нещо по-различно от това което се вижда в нета може да ми пише на лични направо някакъв телефон, за да се чуем. Моля да няма въпроси защо не отивам на хотел и тем подобни коментари. Благодаря предварително.
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Няма ли някой да вземе отношение по моето запитване!?
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    Коментар


      #3
      Колега на ЖП гарата седят хора който предлагат на един картон са написали примерно каде и цена ..... а иначе не знам някой който е ползвал за да ти кажа дали си заслужава
      ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
      Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
      Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

      Коментар


        #4
        то навсякъде по черноморието е така седят местните и предлагат
        Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


        FIAT BRAVO 1.8GT
        FIAT BRAVO 1.9TD ex

        Коментар


          #5
          Re: Към колегите от Варна

          z_sutrov написа:
          Гледам из нета, че се предлагат апаратменти на вечер във Варна и мисля да се възползвам от това. Та въпроса ми е: ако някой колега предлага такъв апартамент или има познат който предлага бих му направил оборот за 2-3 вечери началото на септември. Интересува ме най-малко 2 -стаен апартамент. Ако някой може да предложи нещо по-различно от това което се вижда в нета може да ми пише на лични направо някакъв телефон, за да се чуем. Моля да няма въпроси защо не отивам на хотел и тем подобни коментари. Благодаря предварително.
          Какво точно ти трябва? Имам вила до Варна на журналис.

          Коментар

          Working...
          X