Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля мнения за БМВ 3

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Стеф, .... сравнявам 156, защото парите и са подобни. Не виждам къде е проблема ... момчето има няк’ви пари ... казано ли е, че модела трябва да е ’90 ? Така ... преки наблюдения имам към бмв-то на братовчед ми, който живее у нас . Взе си колата преди моята ... половин-една година. Мотора е 2.0 с пластмасовите колектори.И се започна ... кара 1 година ... ок ... само масло ... после ... почна да трака веригата на вануса ... няма ванус ... разход 12-14 в София. Редовен номер при тез. После ... не му работи доло конзолата с часовника ... само от време на време. Прецака му се неговото стъкло и понеже не му се дават към 400 лева да го оправи вече половин година не му бачка стъклото, с разглобена врата е и търси нек’ви там чарколяци по моргите. Днес ме вози при него .... задни амортисьори - двата. Отпред ... мамата си е ебало ВСИЧКО. При всяка дупка на мен ми призляваше от тия шумове ... Аз карам по-душмански от него ... не, че тоя я пази, ама аз си карам яката ... Забравих да спомена проблемите с алармата от самото начало. Сега си отключва с ключа САМО от дясната врата, че на лявата не знам там к’во и има ... Аз за 3 години, изключае птп-тата, по окачването съм сменил 2та носача за 120 лева, тампоните към стабилизиращата за 6 лева. айде и за труд още 60 ... По електрониката, само сервото, за 80 лева ... Карета триплоиди - от двете страни. И отляво лагера вътрешния към скоростната с маншона. Кай ги за тия работи 200 лева ... грубо ... Друго ... само съм изправял стоманени джанти и лепил гуми ... Т’ва ми е прякото сравнение ... А да ... и миналата година до морето той кара с 80, защото предните носачи бяха дали фира и като караше по-бързо, тракаха и блъскаха на волана ... Т’ва се сетих за сега ... Т’ва е сравнението с него, към конкретния модел, за който говориш. Имам още 1 познат .... добър познат със същото, но не е с пластмасовите колектори ... И двамата са за смяна на верига ... първият път горното го спестих, ама ... много философи, че сме пристрастни се появиха ... Сетих се за още няколко малки неща, на бмв-то като термостат и перка на радиатора, ама ... да не се връщам ...
    Fiat Forum Bulgaria

    Прекаленият светец и богу не е драг !

    Коментар


      #32
      Re: Моля мнения за БМВ 3

      поне на външен вид изглежда по голямо,аи нещо 4 врати ми трябва вече (Жена деца....знаете как е) сега ще ми кажете щом ти трябва 4 врати си вземи брава...но не ме кефи брава а само браво
      Жена деца ...... БМВ не е твоята кола, голяма теснотия е вътре особено заради тунела по средата на колата за скоростната кутия, задните седалки са ужасни място за краката на пътниците има само ако седнат по турски Багажника с жена и деца определено щи е малък. Единствения мотор които си струва е 1.8 ИС двоиката мнооо пукат глави иначе ако е рекъл господ са вечни, ама колко тона бензин ша изгорят за живота си ........... колкото малък танкер Говоря за Е36, за Е46 нещата в купето не са по розови, но цените тук вече са далеч по високи за подръжка. Аз след като продадох фията се бях засилил на Е46 четох доста в техния форум и ми настръхна косата за кво става дума като цени и слаби места. Разбирасе никога не се доверявам само на форума и се свързах по скаип поне с 3-4 собственика от техния форум с такива коли, е шапка им свалям поне имаха доблеста да си признаят че парите за подръжка вече достигат парите за покупката на цялата кола. И до там с БМВ приключих с гледането и четенето. Ако ти трябва кола с 4 врати а и щом ще возиш семеиство има далеч по читави коли, които ням ати тежат на джоба, е няма да са така гъзарски ама щом не си тръгнал по мацки ко ти пука Ясно е че нещеш пак да е фият по една или друга причина, но се огледаи за други марки.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #33
        Нямам кой знае какви наблюдения над E36 и E46, освен тези (E36 325tds, мисля, че беше 94г.) :За 15 години едно такова остава без под, прагове, калници. Вътре е много тясно и подтискащо! :D
        1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

        Коментар

        Working...
        X