Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oбщински съвет Стара Загора - хвала на такива служители :-D

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Oбщински съвет Стара Загора - хвала на такива служители :-D

    http://news.stara-zagora.org/index.p...8&newsid=12707 Взех го от форума на БМВ, но мисля, че колегите не биха имали нищо против!!!
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    #2
    Re: Oбщински съвет Стара Загора - хвала на такива служители

    TAIF написа:
    http://news.stara-zagora.org/index.php?page=news&c1=158&newsid=12707 Взех го от форума на БМВ, но мисля, че колегите не биха имали нищо против!!!
    Таз е пълна фитка.Още като и се чуе как селски говори ...
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Ето това е единия тип хора които визирам, като селяндури. Ама да не ме разтълкува пак някой погрешно и да започне онази темичка за града и селото, че обикновенно не приключва добре.
      FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

      Коментар


        #4
        TAIF написа:
        Ето това е единия тип хора които визирам, като селяндури. Ама да не ме разтълкува пак някой погрешно и да започне онази темичка за града и селото, че обикновенно не приключва добре.
        Е не,то просто се разбира.Има разлика между другите,които говорят в залата и нея.Друго си е да кажеш "тИливизия" или "слушат ма ко прикаам".
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Само се замисли как говори - /за мен това е показно и за сивото вещество в главата на човек/ и на какво място е!?!
          FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

          Коментар


            #6
            TAIF написа:
            Само се замисли как говори - /за мен това е показно и за сивото вещество в главата на човек/ и на какво място е!?!
            Е тя си е умствено ограничена.Кой знае как е попаднала на това място.Едно умно нещо не каза,ама "ибаси мамата" го каза.Може би ако поучи малко български език няма да е зле.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #7
              Princo написа:
              TAIF написа:
              Само се замисли как говори - /за мен това е показно и за сивото вещество в главата на човек/ и на какво място е!?!
              Е тя си е умствено ограничена.Кой знае как е попаднала на това място.Едно умно нещо не каза,ама "ибаси мамата" го каза.Може би ако поучи малко български език няма да е зле.
              Ние, ние, ние, ни най-малко
              FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

              Коментар

              Working...
              X