Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой компютърен спец може ли да ми обясни този син екран

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Много хакери бе !В крайна сметка к’во става с компира ?
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #32
      Със сигурност проблема е хардуерен. Защото и с виста 32бита се е случвало да ми дава черен екран...нямам негова снимка, защото тогава реших ,че именно вистата е "понатежала" на атлончето?!Захранването ми е 350W и не е на възрастта на атлона!!!!!! Е не е за 100+лв,но мисля ,че върши работа.Хард диска ми е 80гб и е на 3-4години,но действително понякога ,се чува някакво прещракване и дори се е случвало компютъра да се рестартира сам... !Благодаря на всички ви за отзивчивостта! Някои съвети навлизат дълбоко в ИТи материята, а и не само там. За сега ще се опитам да пробвам с тестващи програмки, но най-напред с разместване на кабели и тотално почистване на клемите им. п.п. преди при 98-та имаше някаква досовска тест програмака за лоши сектори към стартовата дискетка...дали има и при ХР подобна
      Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
      Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
      http://www.keepfighting.ms

      Коментар


        #33
        Jimy написа:
        Със сигурност проблема е хардуерен. Защото и с виста 32бита се е случвало да ми дава черен екран...нямам негова снимка, защото тогава реших ,че именно вистата е "понатежала" на атлончето?!Захранването ми е 350W и не е на възрастта на атлона!!!!!! Е не е за 100+лв,но мисля ,че върши работа.Хард диска ми е 80гб и е на 3-4години,но действително понякога ,се чува някакво прещракване и дори се е случвало компютъра да се рестартира сам... !Благодаря на всички ви за отзивчивостта! Някои съвети навлизат дълбоко в ИТи материята, а и не само там. За сега ще се опитам да пробвам с тестващи програмки, но най-напред с разместване на кабели и тотално почистване на клемите им. п.п. преди при 98-та имаше някаква досовска тест програмака за лоши сектори към стартовата дискетка...дали има и при ХР подобна
        Колега 100% РАМ-та ти го прави това,на доста приятели и дори на техни познати съм правил компютрите със същия проблем,да дам 1 характеристика 10 пц-та от,10 проблема беше в рамта.А за 4 годишен хард е нормално да прищраква,а рестарта може да се дължи на термо защита,ако видео картата ти е с вентилатор може да е здал бого дух и да не охлажда,а ако е без вентилатор пак не пречи да преграва и да рестартира.
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          #34
          cs_aleksandar написа:
          Jimy написа:
          Със сигурност проблема е хардуерен. Защото и с виста 32бита се е случвало да ми дава черен екран...нямам негова снимка, защото тогава реших ,че именно вистата е "понатежала" на атлончето?!Захранването ми е 350W и не е на възрастта на атлона!!!!!! Е не е за 100+лв,но мисля ,че върши работа.Хард диска ми е 80гб и е на 3-4години,но действително понякога ,се чува някакво прещракване и дори се е случвало компютъра да се рестартира сам... !Благодаря на всички ви за отзивчивостта! Някои съвети навлизат дълбоко в ИТи материята, а и не само там. За сега ще се опитам да пробвам с тестващи програмки, но най-напред с разместване на кабели и тотално почистване на клемите им. п.п. преди при 98-та имаше някаква досовска тест програмака за лоши сектори към стартовата дискетка...дали има и при ХР подобна
          Колега 100% РАМ-та ти го прави това,на доста приятели и дори на техни познати съм правил компютрите със същия проблем,да дам 1 характеристика 10 пц-та от,10 проблема беше в рамта.А за 4 годишен хард е нормално да прищраква,а рестарта може да се дължи на термо защита,ако видео картата ти е с вентилатор може да е здал бого дух и да не охлажда,а ако е без вентилатор пак не пречи да преграва и да рестартира.
          Аджамийските съвети на мегдана. Колегата Юли вече даде насока за размисъл. Почистване на мръсотията, проверка на кабелите и ЗАХРАНВАНЕТО! Всички NO NAME китайски захрнвания са далече от това което трябва да е едно компютърно захранване!Принципно грешката, която избива и е на снимката от първото мнение сочи точно проблеми с интерфейсните кабели. За 14 години стаж в този бизнес имам 5 модула рам памет с дефект, 4 от които са си заминали от токов удар, а петия беше поставен наопаки от клиента - с много зор натъпкан в слота.
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #35
            И на мен ми се рестартираше постоянно и се оказа блокирала перка на захранването - от прах, последва смяна с нова и всичко е ОК.Огледай и за надути кондензатори в захранването да няма.

            Коментар

            Working...
            X