Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо няма да стигнем дори и сърбите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Защо няма да стигнем дори и сърбите

    http://www.dnes.bg/zvezdi/2010/07/14...riotizym.94490 Брави на този Митрович. Това никога не може да го направи българин, затова Сърбия, въпреки че са преживели война съсвем наскоро, ще е винаги по-напред от нас.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    Евала, ашколсун, аферим, машаллах. Няма да ги стигнем никога.
    Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

    Коментар


      #3
      Не разбрах за какво толкова няма да ги стигнем... Истина е, че сърбите избиха много народ, на това отгоре не си признават, а участието в такъв филм веднага би ги поставило в позиция да признаят - нормално е да не го правят. Това няма нищо общо с патриотизма... а криворазбраният патриотизъм изобщо не е добър сигнал за каквото и да е. Мисля, че историят е дала примери за последното, които не бива да се повтарят, но за съжаление това става.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        Няма да ги стигнем по национално единство. Те не се кланят на никой, заради което се озоваха в абсурдната, за която и да е малка страна, война с Щатите и НАТО. Гледат си националния интерес, а ние сме винаги орел, рак и щука. p.s. Oще си спомням с кеф, как свалиха "невидимия" самолет F-117 :D
        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

        Коментар


          #5
          Нали ние направихме Мисия Лондон и показахме на целия свят какъв кенеф е държавната ни администрация и какви олигофрени работят там.

          Коментар


            #6
            Немците също бяха национално единни и се обединиха около абсурдни идеи, които пратиха милиони в концлагерите и разрушиха почти цяла Европа. Да не говорим за това, че едно цяло поколение пропусна хубавите моменти в живота. Припомнете си и националното единство на Сърбите: http://tinyurl.com/34uj6y3 Лесно е, когато ножът е далеч от кокъла.... дали ще сте толкова сигурни, ако опре до него? Колкото до кенефа, в който живеем - това е друг въпрос и няма нищо общо с национализма.
            Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

            Коментар


              #7
              dikanio написа:
              Няма да ги стигнем по национално единство. Те не се кланят на никой, заради което се озоваха в абсурдната, за която и да е малка страна, война с Щатите и НАТО. Гледат си националния интерес, а ние сме винаги орел, рак и щука. p.s. Oще си спомням с кеф, как свалиха "невидимия" самолет F-117 :D
              Свалиха го със Стрела 2М при визуален контакт... Подозренията обаче сочат, че тоя Стелт е бил нещо с повреда и се е "самосвалил" падайки... всъщност Стелт технологията не пречи на свалянето на самолета, а на ранното откриване чрез наземни локационни станции. Жалко, че deadairplane не е тук да ти поразясни нещата...П.П. Какво си спомняш бе? Те сърбите като го свалиха тоя самолет - я си бил на 10 я на 12 години и баш това те е вълнивало май... пффф.. спомнял си бил... И наистина не е зле да се образоваш какво представлява Стелт наистина По-внимателно с послеписите колега. Модераторски екип
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                ele написа:
                Колкото до кенефа, в който живеем - това е друг въпрос и няма нищо общо с национализма.
                Къде видяхте кенеф бе? За мен цяла поляна П.П. Къде се купуват книжки за Стелт наистина?

                Коментар


                  #9
                  jenshen73 написа:
                  dikanio написа:
                  Няма да ги стигнем по национално единство. Те не се кланят на никой, заради което се озоваха в абсурдната, за която и да е малка страна, война с Щатите и НАТО. Гледат си националния интерес, а ние сме винаги орел, рак и щука. p.s. Oще си спомням с кеф, как свалиха "невидимия" самолет F-117 :D
                  Свалиха го със Стрела 2М при визуален контакт... Подозренията обаче сочат, че тоя Стелт е бил нещо с повреда и се е "самосвалил" падайки... всъщност Стелт технологията не пречи на свалянето на самолета, а на ранното откриване чрез наземни локационни станции. Жалко, че deadairplane не е тук да ти поразясни нещата...П.П. Какво си спомняш бе? Те сърбите като го свалиха тоя самолет - я си бил на 10 я на 12 години и баш това те е вълнивало май... пффф.. спомнял си бил... И наистина не е зле да се образоваш какво представлява Стелт наистина
                  Оо ювиги, добре че си ти да ни осветяваш с твойта мъдрост. Тогава бил съм на малко повече, достатъчно за да знам защо трябва да се радвам за свалянето на самолета, но недостатъчно за да разбера как точно е свален. Няколко години по-късно един предодавател в меи-то ни обясни, ама вече сме доста далече от темата. Дали е бил повреден? Едва ли ще разберем някога истината.http://www.usatoday.com/news/world/2...-stealth_x.htm
                  Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                  ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                  Коментар


                    #10
                    Хм, айде да се спрете че ще заключа темата!Ианче аз мога да ви кажа от лични наблюдения през последните 2 години че сърбите ВЕЧЕ са по-напред от нас! Въпреки войната!Най ми беше интересно миналата година като ходих за пръв път в Белград по работа и гледам - пълно с Фиати, най вече Пунто 2, маздички, фордчета, опелчета и т.н - среден клас коли, не лошо, относително нови - 3-6 годишни. Ама мерцедеси и беемвета и аудита - почит нямаааа, да не говорим че джипове почти не видях. И питам колегите сърби - "Абе колеги, поне в Белград не може да няма богати хора - що така няма скъпи коли?". Отговора беше - " През войната много хора загубиха всичко което притежават - къщи, коли, имущество, да не говорим за човешките загуби. Счита се за лош вкус да парадираш с пари и коли. А пък ако магистрат ( кмет, общински съветник, депутата, съдия и др. ) се появи със скъп автомобил, особено ако е на избираемо място - изчезва за винаги от политическия живот...". И така нататък....
                    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                    Коментар


                      #11
                      Yavor написа:
                      Хм, айде да се спрете че ще заключа темата!Ианче аз мога да ви кажа от лични наблюдения през последните 2 години че сърбите ВЕЧЕ са по-напред от нас! Въпреки войната!Най ми беше интересно миналата година като ходих за пръв път в Белград по работа и гледам - пълно с Фиати, най вече Пунто 2, маздички, фордчета, опелчета и т.н - среден клас коли, не лошо, относително нови - 3-6 годишни. Ама мерцедеси и беемвета и аудита - почит нямаааа, да не говорим че джипове почти не видях. И питам колегите сърби - "Абе колеги, поне в Белград не може да няма богати хора - що така няма скъпи коли?". Отговора беше - " През войната много хора загубиха всичко което притежават - къщи, коли, имущество, да не говорим за човешките загуби. Счита се за лош вкус да парадираш с пари и коли. А пък ако магистрат ( кмет, общински съветник, депутата, съдия и др. ) се появи със скъп автомобил, особено ако е на избираемо място - изчезва за винаги от политическия живот...". И така нататък....
                      По-напред са, разбира се... един пенсионер там взима пенсия в размер на 200 евро минимум. Наш’те са на по около 80-100... И не само това де.
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        Yavor написа:
                        Хм, айде да се спрете че ще заключа темата!Ианче аз мога да ви кажа от лични наблюдения през последните 2 години че сърбите ВЕЧЕ са по-напред от нас! Въпреки войната!Най ми беше интересно миналата година като ходих за пръв път в Белград по работа и гледам - пълно с Фиати, най вече Пунто 2, маздички, фордчета, опелчета и т.н - среден клас коли, не лошо, относително нови - 3-6 годишни. Ама мерцедеси и беемвета и аудита - почит нямаааа, да не говорим че джипове почти не видях. И питам колегите сърби - "Абе колеги, поне в Белград не може да няма богати хора - що така няма скъпи коли?". Отговора беше - " През войната много хора загубиха всичко което притежават - къщи, коли, имущество, да не говорим за човешките загуби. Счита се за лош вкус да парадираш с пари и коли. А пък ако магистрат ( кмет, общински съветник, депутата, съдия и др. ) се появи със скъп автомобил, особено ако е на избираемо място - изчезва за винаги от политическия живот...". И така нататък....
                        E това имам предвид в тази тема, само че не съм имал късмета да отида до Сърбия и да го видя наживо. Може би ни трябва и на нас една война. Всички държави победени във войни са много по-напред от нас - Германия, Япония, Италия и останалите им съюзници от Втората Световна, Сърбия. България също се е развивала добре в началото на миналия век след многото войни, балкански и световни, но както знаете, точно накрая сменяме отбора и се забатачваме завинаги.
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #13
                          не знам какво толкова им се възхищаватенаправиха си война, изтрепа се сума ти народ
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Sev написа:
                            не знам какво толкова им се възхищаватенаправиха си война, изтрепа се сума ти народ
                            Не, тези им действия не могат да будят възхита, или каквито и да е положителни чуства и емоции!Възхищение би следвало да буди това, че след като бяха сравнение със земята преди няколко години, сега са напред пред нас! Дори и в спорта.

                            Коментар


                              #15
                              чак пък сравнени със земята...
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар

                              Working...
                              X