Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Новите коли в България са сред най-скъпите в Европа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Новите коли в България са сред най-скъпите в Европа

    http://www.dnes.bg/evrointegracia/20...peiskite.94226 След като ни цакат яко с телефоните, тока и газа се оказва, че и вносителите на нови коли ни цакат. Прост е смешно (то какво ли да е иначе, в най-смешната държава), в най-свития пазар на нови коли в Европа, да ги продаваш най-скъпо. Мен не ме бърка, защото едва ли ще тръгна да си купувам нова кола, но мисля че е интересна статистиката.
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    #2
    Хвърлих много бегъл поглед на статията, но не съм съгласен. Голяма част от вносителите на коли в България още от миналата година се държат само от износ - поръчват модели, които тук са малко по-евтини или има голямо чакане за съответния модел и ги изнасят за западна Европа, а с разликата покриват текущи разходи и вноски по кредити.Освен това ми прави впечатление, че при почти всички вносители само да влезеш в магазина и имаш 3-5-7%отстъпка, а ако се заинтересуваш те затрупват с обаждания и имейли със специални цени "само за теб". Въобще според мен периода е изключително подходящ за нов автомобил, тъй като дилърите са готови да ни свалят звезди. Ако можеше да се откачим от настоящите служебни коли, определено сега бих обновил автопарка, даже сега имат лека светликна в тунела, зимата беше точния момент.

    Коментар

    Working...
    X