Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Заслужава ли си смяната на автомобила...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Тurbodieselcomby написа:
    S500 AMG звучи върха ама разход под 20л бензин само с много нежно галене на педала на газта! От друга страна гъзарията иска жертви!
    по тоя повод редовно гледам един именно с S500 AMG - на газ сигурно ходи нощем да зарежда

    Коментар


      #17
      Аз не познавам човек с Мерцедес, който да е бензинов и да не е газифициран.Интересното е, че на нито един от тях куплунга за зареждане не е изведен навън, а се пълни от багажника. Може би все пак имат малко уважение към марката

      Коментар


        #18
        Тurbodieselcomby написа:
        Е то на времето посолствата тук бяха от първите дето си газифирираха лимузините! А не е като да не харчат държавни пари!И какво, като ще караш скъпа лимузина трябва и да ти харчи много! Когато си изкарваш парите с труд гледаш и да ги харчиш разумно! Виж ако имаш спонсор .....
        Аз работя в посолство. Нашата официална кола е с 5-литров двигател 370 коня и не е газифицирана. И си я храним на бензин и то 99 или 100. Не съм чувал служебна кола на посолство да е на газ, не че е изключено де.Сега, възможно е да има дипломати с червени номера, които да са на газ, дори съм сигурен, че има. Но това са частни коли...
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #19
          Те, селските бекове с Мерцедеси, по анцуг и с черни очила, които слизат с чупка в кръста и крият газовата бутилка в багажника, са само дипломати :D Забравих и за друг дипломатически атрибут - джапанките
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #20
            sugarboy написа:
            Те, селските бекове с Мерцедеси, по анцуг и с черни очила, които слизат с чупка в кръста и крият газовата бутилка в багажника, са само дипломати :D Забравих и за друг дипломатически атрибут - джапанките
            И движение с ръка тип "Майкъл Джексън" . Шегата на страна, към колегата с дилемата - няма смисъл да си сменяш колата при тоя разход, който не знам как постигаш. Не си заслужава.
            Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

            Коментар

            Working...
            X