Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За колко може да се продаде фиат брава с проблем ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ivan_cirkov90 написа:
    Е стига де вие вече за желязо я претихте .... Тя си върви обаче каза че вкарва масло от там и като кара известно време се форсира сама,явно и нафта вкарва .Дори и да се опита да я изгаси не става ,чака я няколко секунди и гасне!
    Хвърля масло от турбината, а както всички печкари знаем - маслото и то доста добре изгаря в нафтовите ни печки. Но колегите са прави - кола с проблем - или на моргата, или на части или на много ниска цена...
    Steliyan's Life!
    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

    Коментар


      #17
      gantcho написа:
      Абе как ги мятате така тези хилядарки? 1. Говорим за автомобил поне на 12 години, защото не е JTD.2. Само нова турбина хвърля 2 хиляди. На старо предполагам по-малко от 7-800 лева не е. 3. Перфектна кола нов внос на тези години се купува за 2500 лева.Според мен е нереалистично да се искат повече от 1000 лева. По-скоро 800 лв ако някой има време и умения да си я прави.
      Чекай, чекай малко! Нова турбина Гарет с малко мъки може да се намери за 800-900лв. Разбира се при положение, че колата струва 2000лв. новата турбина не е добра идея за всеки. Втора употреба, както споменаха колегите се намира между 100 и 300лв. Перфектната на вид кола на тези години едва ли ще е толкова перфектна. Ако наистина е такава няма да струва 2500лв. а повече. В mobile.bg цените на колите с TD100 вървят от 1400 до 3600лв.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        За по 500-600 лева се разтикаха няколко брави тука в Русе , за едната знам че беше 1.6 с проблем в мотора, другата 1.4 ,но .... имам предвид че толкова долу горе, чудо ще е ако и вземе 1000-ка. Знам цените защото се интересувах по едно време, но главно заради моторите ... които мен точно тези не ме устройваха.
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар


          #19
          Re: За колко може да се продаде фиат брава с проблем ?

          ivan_cirkov90 написа:
          Един приятел продава Фиат Брава 1.9 TDI 101hp 98г.Колата е с основен ремонт на двигателя ,обаче турбото е заминало! Колата е с климатик за пълнене , и ел.пакета за годината.Има външни забежки! Очаквам предложения и ако има интерес ще кача и снимки
          Абе ситуацията е сложна за приятеля ти, а за теб е невъзможно сложна да се занимаваш, остави го да си реши нещата сам. Аз чуя ли кола с проблеми след основен ремонт изобщо не ми се слуша повече за такава кола. То не вярваш на това дето се вижда, камо ли на това, което не се вижда. С какво е различна външно колата със сменено бутало от тая с наистина извършен основен ремонт? Та основния ремонт по-добре не го споменавай, че още повече плаши за останал проблем и след ремонт...
          Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

          Коментар


            #20
            Имайки в предвид че тази кола е най-малко 350-400 000км понеже западняците си купуват дизели с цел за по икономично и да минат повече километри Тази кола е смачкана от каране за да стигне до осн. ремонт, та освен на части да я разпродададе не виждам друг вариант дето да и вземе поне парите които е вложил в ремонтиОсвен това силно ме съмнява даже и аз не бих си направил основен ремонт и после за една пиклива турбина да реша да се разделя с колата.Тук има нещо съмнително.А относно климатика ....Защо е за пълнене?Къде му е фреона?Тоя климатик при брадвите е голям таралеж ако здаде багажа особенно ако е ТРВ или изпарител(само за сваляне и качване на таблото 300лв взимат) които се намират в на кучето ........ Та ако някой даде 1000-1200лв за тази кола в това състояние трябва твоя френд да го черпи ........

            Коментар


              #21
              Колата е продадена за 700лв темата може да се заключи

              Коментар

              Working...
              X