Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Метални стелки за колата, откъде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Метални стелки за колата, откъде?

    http://www.bravotuning.com/foto/deta..._id=1520Как се казва тази ламарина (Продават и имитация на нея от гума ) Интересува ме колко струва и къде да търся,не стелките дето ги продават по битаците ами от метал Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    Fiat fen

    #2
    Този тип ламарина и аз не знам точното и наименование,но едно време когато пътувах с БДЖ много често съм я виждал в пътническите вагони. Сега незнам от каде може да се намери такава ..
    Уважавам тези,които ме уважават!
    Clube do Marea!

    Коментар


      #3
      По принцип има такива от алуминий в магазините за автоаксесоари,а и в Метро съм виждал.
      FIAT BRAVO 1.6
      FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
      LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

      Коментар


        #4
        popara801 написа:
        По принцип има такива от алуминий в магазините за автоаксесоари,а и в Метро съм виждал.
        И аз съм ги виждал,ама не са от алуминий ами от чисто PVC,само дето покритието имитира алуминий иначе в последствие се търкат и отдолу се вижда черна пластмаса. Не вярвай на всичко каквото пише на етикета.
        Уважавам тези,които ме уважават!
        Clube do Marea!

        Коментар


          #5
          Тез пък са ми супер селски.Иди в някой магазин за автоаксесоари, има ги под път и над път.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            мисля че се казваше алуминиева ламарина,но не съм сигурен обаче не знам дали въобще има стелки от ламарина или са PVC един приятел имаше такива и доста бързо се олющиха и отдолу лъсна черната пластмаса
            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

            Коментар


              #7
              Рифел се казва. Доста е скъпа тая ламарина.

              Коментар


                #8
                Алуминиев рифел потърси.тука има някъв доставчик.http://www.thyssenkrupp-jupiter.com/?mod=sap&ln=&m=4Ама кой ще ти ги очертае, кой ще ти ги изреже и кой ще ти го огъне за да си дойде на мястото.
                Bravo JTD 105 '98

                Коментар


                  #9
                  Точно така, този вид ламарина се казва рифлена, има различни парки, скъпа е. Ако пък е от алуминий е още по-голяма цифромания!А стелките наистина са грозни

                  Коментар


                    #10
                    Стелки на Michelin с такава ламарина (наистина е метал, а не имитация) има в автоцентър Маргел в Младост. Ламарината обаче, е само в средната част на стелката, където се опират токовете на обувките. Цената беше около 70 лв. за комплект предни и задни.
                    преди - TIPO
                    сега - VOLVO XC60

                    Коментар


                      #11
                      Такава ламарина последно бях гледал в Практикер, не беше много скъпа.
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #12
                        Бъркаш се според мен, и аз гледах там, парче от рода на 20х30 санта беше към 20-30лв.

                        Коментар


                          #13
                          ls1 написа:
                          Бъркаш се според мен, и аз гледах там, парче от рода на 20х30 санта беше към 20-30лв.
                          Предполагам си гледал от декоративните парчета. Те са скъпи. Колегата да си намери от ламарината, която слагат по стъпалата на автобусите и трамваите, след като им направят освежаващ ремонт. Но пък тя е доста дебела и трудна за огъване и едва ли е подходяща за стелки.
                          преди - TIPO
                          сега - VOLVO XC60

                          Коментар


                            #14
                            Алуминеви пластини,също е вариант.
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                              #15
                              Купуваш, правиш, слагаш и кат’ се качиш си спомняш с умиление за времената когато се возехме на Икарус... Сори, ама не се сдържам, винаги когато вдя такива в някоя кола...

                              Коментар

                              Working...
                              X