Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов начин за измама. Измама по скайп. SMS на номер 1094.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов начин за измама. Измама по скайп. SMS на номер 1094.

    По скайпа непознат иска да го аддна. И ми каза че съм голям късметлия. Бил съм си пуснал скайпа в няква томбола на няква фирма, а аз не помня такова нещо. и ми казва че печеля PSP портабъл.Много нагли станали тези хора, наглостта им край няма. Не знам какъв е този номер 1094, но доколкото видях в интернет е доста популярен. Не знам как стоят там нещата.Направо съм учуден от наглостта им. Но за сметка на това са доста изобретателни спор няма.Някой дали знае дали обикновен телефонен номер може да стане импулсен. За импулсните знам че са 08хх1 ххх ххх примерно.А ония ден пак имах доста голям късмет, получих смс че съм спечелил телефон, който ме чака в магазин Интернити в Кауфланд на улица Скопие 1. Обадих се от служебния телефон на номера от който е съобщението, и няква девойка взе да мънка и каза че било поръчково разпращане на съобщения, и в магазина щяли да ми обяснят.Не знам колко полза имат от това да те накарат да подпишеш договор, но винаги ме карат да сменя B-conekta. Както е тръгнало в скоро време и кола ще спечеля .Внимавайте.[09:01:31] xpr0_admin52: Hello! Please add me to your Contact list.[09:02:09] Ivan Ivanov: why?[09:02:43] Ivan Ivanov: poznawame li se[15:18:19] Arsen Genedarow Petkow: tuk li si[15:18:29] Ivan Ivanov: да[15:18:35 | Edited 15:22:59] Arsen Genedarow Petkow: здравейте Аз сма Арсен Генедаров Петков от фирма ’’Стефани.ООД Нашата фирма имаше рожден ден и направихме една томбола.Вие сте пуснали вашия скайп,а ние го истеглихме и спечелихте psp portable! Но за да го получите трябва да пратите смс на стойност 30 стотинки код:1094,текст:XPROL 18286.На тови смс вие ще получите и обратен на който ще пише каде да дойдете да получите psp-то което спечелихте на кое място точно в кой (може и доставка до дома:info:skype:master_killеr20) град и колко часа.Надявам се да сте доволни за нашите томболи след 2 седмици ще има пак а наградата ще бъде лека кола Fort Focus st.Пуснете пак вашият скайп и може да спечелите много награди.[15:19:52] Ivan Ivanov: защо трябва да пращам смс при положение че съм го спечелил вече[15:20:15] Arsen Genedarow Petkow: na tozi sms 6te polu4ite[15:20:23] Arsen Genedarow Petkow: danni na koito 6te pi6e[15:20:24] Arsen Genedarow Petkow: kade[15:20:27] Arsen Genedarow Petkow: da doidete[15:20:31] Arsen Genedarow Petkow: da go vzemete[15:20:51] Ivan Ivanov: не може ли да ми изпратите по скайп тези данни[15:20:57] Arsen Genedarow Petkow: ne[15:21:04] Arsen Genedarow Petkow: moje[15:21:07] Ivan Ivanov: какво налага това ограничение[15:21:41] Arsen Genedarow Petkow: s tozi sms nie vi proslediavame i idvame do vas da dostavim psp-to[15:21:47] Arsen Genedarow Petkow: [15:22:15] Arsen Genedarow Petkow: a i si4ki drugi koito sa spe4elili sa pratili sms[15:22:22] *** Call from Arsen Genedarow Petkow declined. ***[15:23:06] Ivan Ivanov: не искам да ви бъа в тежест , кажете от каде и ще дайда да го взема без да се разкарвате и да плащате куриерски услуги[15:23:46] Arsen Genedarow Petkow: ne nikoi klient ne ni e v tejest vie ste go pse4elili a nie trqbva da go donesem[15:23:48] Arsen Genedarow Petkow: [15:23:53] Arsen Genedarow Petkow: ne stava taka[15:24:25] Arsen Genedarow Petkow: pratete sms Na NOMER:1094 s text:XPROL 18286[15:24:35] Arsen Genedarow Petkow: xprol s golemi bukvi[15:24:44] Arsen Genedarow Petkow: na stoinost 30 stotinki[15:26:28] Ivan Ivanov: дай някой телефон да ти се обадя да се разберем[15:26:41] Arsen Genedarow Petkow: 4ek[15:27:01] Arsen Genedarow Petkow: 0888359292[15:29:02] Ivan Ivanov: браточка, само не разбрах защо навсякъде в интернет пише че смс към номер 1094 се таксуват по 4.80[15:29:27] Ivan Ivanov: я дай някъкъв сайт на ваща фирма да го видим[15:30:06] Arsen Genedarow Petkow: 4akaite malko[15:30:39] Arsen Genedarow Petkow: http://www.xpr0.com[15:47:36] Arsen Genedarow Petkow: tuk li si ?[15:47:38] Arsen Genedarow Petkow: (think)[17:28:10] Ivan Ivanov: бях по работа
    Bravo JTD 105 '98

    #2
    Този Арсен на някой циганин от маалата ми намирисва...
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      хахаха баси леша е тоя.. пурво като пратиш смс ще ти кажат къде да идеш да си вземеш наградата, после ти вика, че като пратиш смс те проследяват и разбират куде да ти го донесат псп-то.... малеееее колко зле са станали тея... 2 лъжи имат да кажат и ги оплитат. хаххахаха

      Коментар


        #4
        абе то не е смешно, нито са станали зле - знаеш ли колко народ ще се върже....
        Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

        Коментар


          #5
          Особенно няко дете набързо ще прати 10 смс-а за плейстейшън. по 4.80 = 48 лв. или докато стигне лимита си.
          Bravo JTD 105 '98

          Коментар


            #6
            Дали има как да си направим една тема с колеги дето се опитват да ги измамят и общо, като клуб да осведомяваме съответните контрлони органи???
            FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

            Коментар


              #7
              TAIF написа:
              Дали има как да си направим една тема с колеги дето се опитват да ги измамят и общо, като клуб да осведомяваме съответните контрлони органи???
              Не е лоша идеята, но Как мислиш, че ще ги хванат по скайп?? Леко невероятно ми се вижда, но знае ли човек... [09:01:31] xpr0_admin52:Като гледам тая цифра 52, сигурно вече до 152 е стигнал Иначе: http://www.cybercrime.bg
              Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

              Коментар


                #8
                Това е някакво хлапе което си търси начиннякой да му изпраща смс-си за on-line игра.Това е един от многото варианти с които ситърсят някой да им праща смс-си.Като го гледам сайта сигурно с 10смс-а ще спечелинов "V6 24v" за новата бегачка за която ще му трябват още 30смс-а.
                http://karate-bg.com
                Пътна помощ в София

                Коментар


                  #9
                  и мен ме пробваха една яка силиконова бонбонками писа и ме помоли за смс ето я изкефете се и вие http://beta.impulse.bg/photo/view/by...1922СКАИП Лiгlаtа Дiдi didity_r3al
                  КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                  Коментар


                    #10
                    stefaka222 написа:
                    и мен ме пробваха една яка силиконова бонбонками писа и ме помоли за смс ето я изкефете се и вие http://beta.impulse.bg/photo/view/by...1922СКАИП Лiгlаtа Дiдi didity_r3al
                    Да си правиш секси снимки с фон обувките в коридора, сноп кабели, кашони, легените в банята, готварската печка на терасата (и още, ако ви се гледа) се изисква огромно количество Ъкъл.... отдавна не се бях смяна на подобни снимки
                    Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                    Коментар


                      #11
                      stefaka222 написа:
                      и мен ме пробваха една яка силиконова бонбонками писа и ме помоли за смс ето я изкефете се и вие http://beta.impulse.bg/photo/view/by...1922СКАИП Лiгlаtа Дiдi didity_r3al
                      Тая мацка никак не е лоша. Тия измамниците вече какво ли не пробват,за телефонните измами вече всеки знае и станаха рядкост хората,които са излъгани, главно пенсионери.И ся се чудят какво да измислят за да окошарят някой друг човек.
                      Виж бейби не сме глупаци,
                      ние сме отбор от здравеняци.
                      Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                      така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                      http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                      Коментар


                        #12
                        ele написа:
                        stefaka222 написа:
                        и мен ме пробваха една яка силиконова бонбонками писа и ме помоли за смс ето я изкефете се и вие http://beta.impulse.bg/photo/view/by...1922СКАИП Лiгlаtа Дiдi didity_r3al
                        Да си правиш секси снимки с фон обувките в коридора, сноп кабели, кашони, легените в банята, готварската печка на терасата (и още, ако ви се гледа) се изисква огромно количество Ъкъл.... отдавна не се бях смяна на подобни снимки
                        усещам злоба,което ме навява на мисълта-завист...прилики и разлики с действителни лица и събития са случайниКолко са изобретателни не знам,само тестостеронен идиот би се вързал на такава тъпня
                        ex.Мареа ТД100

                        Коментар


                          #13
                          paralesa написа:
                          усещам злоба,което ме навява на мисълта-завист...прилики и разлики с действителни лица и събития са случайниКолко са изобретателни не знам,само тестостеронен идиот би се вързал на такава тъпня
                          О, не - в никакъв случай. В няколкото снимки, в които не преиграва в ролята на фолк-секс-бомба, си личи, че момичето е доста симпатично, както всяка млада дама на тази възраст. А снимките биха били много по-хубави, ако не се кълчеше пред огледалото Мисля, че много повече от тестостеронни идиоти биха се вързали, които никак не са малко
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #14
                            сега ме моли да И/МУ дам номера на кредитната карта и кода и кога изтичаявно са си организирана престъпна група развиваща широка престъпна дейност.ма не ми се занимава да ги докладвам
                            КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                            Коментар


                              #15
                              stefaka222 написа:
                              ...ма не ми се занимава да ги докладвам
                              Еми занимай се де! Иначе ще изгорят още доста наивни хора!
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар

                              Working...
                              X