Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Поръчка на книга оn-line

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Поръчка на книга оn-line

    Здравейте колеги!Тези дни ми се случи нещо... да кажем странно, което ме провокира да пусна и тази тема тук.От известно време насам исках да си купя няколко книги и миналата седмица имах пари за да го направя. Реших да не се разкарвам до поредната книжарница където ще имат една пък няма да имат друга и да обикалям по други. Та викам си, ще се възползвм от модерните технологии и ще си поръчам оn-line. Влизам в google пиша името на първата книга която ми трябваше и излиза този сайт http://knigibg.com/ - за мой късмет имаше и другите две който търсех и всичко идеално. Поръчах и трите, като сайте ме съветваше да се регистрирам /за да няма проблеми с доставката/. Регистрирах се и получих номер на поръчката, като след регистрацятя излене съобщение което казваше, че всичко е ОК и ще се свържат с мен по телефона да потвърдят.Понеже беше около 15-16 часа никой не го направи и разбираемо. На другия ден пак никой, но аз си викам сигурно ще дойдат при мен без да ми звъят за потвърждение. Така изчаках няколко дни, но пак нищо! Решавам да звъня на единствения открит в сайта им телефон, за да питам какво се случва, но никой не вдига и така след няколко безуспешни опита в два последователни дни решавам да пиша мейл до тях и отново няма отговор.Порових се малко в сайтчето им и видях, че това е не само мой проблем! Срещнах няколко човека който също имат подобен проблем и който бях писали по въпроса в този сайт. На тях им бе отговорено, че това не е мястото за подобни оплаквания. Доста съм изненадам и пиша тази тема за да попитам:1. Някой поръчвал ли си е нещо от този сайт? Не ви ли се вижда малко странно това, че исакш да им дадеш пари а те не ти ги вземат?2. Не Ви ли мирише на кражба на лични данни?
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    #2
    Хайде де колеги, никой ли няма да вземе отношение по моя "проблем" Не съм спал цяла нощ :D
    FIAT Punto 1.6ELX 90hp. 94 г.

    Коментар


      #3
      TAIF написа:
      Хайде де колеги, никой ли няма да вземе отношение по моя "проблем" Не съм спал цяла нощ :D
      След като не си платил, забрави, освен ако не си настойчив и не продължаваш да звъниш, но ако ти вдигнат, искай опцията да отвориш, преди да платиш - току виж си се сдобил с някоя тухла. Има и други сайтове - поръчай от там. И имай предвид, че от сайт само с един гол телефон, без адрес или друга информация, не се поръчва Радвай се, че не са ти искали да платиш предварително.
      Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

      Коментар


        #4
        От този сайт не съм поръчвал но ми се наложи преди време да купя 2 книжки на Тери Пратчет и ползвах първите 2 сайта, на които попаднах: books.bg и store.bgНикакви грижи, никакви изненади.Друг известен сайт за online поръчки на книги е хеликон: http://www.helikon.bg/
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Има много български сайтове за поръчки, които някой ентусиаст в един момент е направил, а след това изоставил по разни причини. Него не му е проблем че ти си мислиш че си поръчал, ще позвъниш ще позвъниш па ще спреш, а пък не върви да напише отпред на сайта ’временно не работи’ защото, видиш ли, ще тръгне приказката че не работи и ако утре собственика реши да продължи с магазина ще трябва да ’трупа рейтинг’ наново. Пълни глупости разбира се, поредното безхаберие на българския пишман онлайн бизнес.

          Коментар


            #6
            ls1 написа:
            Има много български сайтове за поръчки, които някой ентусиаст в един момент е направил, а след това изоставил по разни причини. Него не му е проблем че ти си мислиш че си поръчал, ще позвъниш ще позвъниш па ще спреш, а пък не върви да напише отпред на сайта ’временно не работи’ защото, видиш ли, ще тръгне приказката че не работи и ако утре собственика реши да продължи с магазина ще трябва да ’трупа рейтинг’ наново. Пълни глупости разбира се, поредното безхаберие на българския пишман онлайн бизнес.
            По добре да напише, че сайта временно не работи отколкото да си прави такава антиреклам.Мое мнение с което не ангажирам никой.
            Manowar - Татко
            Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
            Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
            Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
            Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

            Коментар


              #7
              Купувал съм книги от този сайт: http://www.book.store.bg/Никакви проблеми, бръза реакция, потвърждение по мейла почти веднага, после потвърждение по телефона...Доволен съм, има всякаква литература.

              Коментар

              Working...
              X