Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво мислите за Reader's Digest ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво мислите за Reader's Digest ?

    Не мога да ги разбера какви са тия и за какво се хабят толкова.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    #2
    Ами колега мога да ти кажа за тях единствено че вече втора година пращат писма на майка ми. Като втора година имам предвид че един път участвахме и не спечелихме , и тази ни е втората година на (реално май се падат три години защото тази се проточи доста) участие като се надявам да имаме късмет , че наградата от 90 000лв или нов автомобил не е за изпускане.А и не са искали никакви такси или пари , така че нищо не се губи да си опиташ късмета. Да не би и ти да си поканен за участие в играта.

    Коментар


      #3
      Имаше тема миналата или по-миналата година. Ако ви дразнят, пращате мейл с "Oтказ". Отговориха ми същия ден и ми бяха написали, че се извиняват за неудобството, че най-вероятно още поне месец или два ще получаваме писма, тъй като са предварително отпечатани и подготвени за изпращане.

      Коментар


        #4
        И майка ми заедно с една нейна колежка игараха миналата година, но естествено не спечелиха нищо. Даже още й пращат писма за някакви игри,ама тя се отказа.
        Виж бейби не сме глупаци,
        ние сме отбор от здравеняци.
        Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
        така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
        http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

        Коментар


          #5
          Аз се замислям дали да не разиграя един апартамент на томбола... 10лв. билетчето. Апартамента е с текуща цена 50000еу.Рийдърс Дайджест са по-зле - зарибяват с матричка за "ключ", пари и разно други с една основна цел - да продават книжния си боклук на нашия пазар. Алманах, който не струва и 9лв. те карат да го купиш за 39 само за да участваш в така наречената томбола... ... всеки сам "преценява" за себе си - аз и ТОТО2 не играя..., но и не печеля де
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            Отдавана ги отсвирих тия!Уж все съм финален участник и .........нъцки
            now. BMW E39 523i '98 170hp
            ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
            ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

            Коментар


              #7
              dimmX написа:
              финален участник и .........нъцки
              Странно защо ли ми е толкова познато това .

              Коментар


                #8
                dimmX написа:
                Отдавана ги отсвирих тия!Уж все съм финален участник и .........нъцки
                Е то и аз втора година вече все съм финален участник То не бяха писма не бяха е-мейли, но реална награда няма
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #9
                  Зарибявка и нищо повече! Недай си боже да се излъжеш да им купиш някой от продуктите... после става страшен спам в пощата!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    дори и някой да е спечелил, той е бил с плик "ДА" - тоест си е купил нещо. Предполагам отсяват пликовете и теглят тогава
                    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                    Коментар


                      #11
                      хах тъкмо мислех да пускам тема за тия,че и аз получих такова писмо,ама се отказах въобще да се занимавам кой ти дава току така 90000лв. щото са решили да бе.преди години една комшийка си накупува доста книжки от тях само че тогава беше ключа.
                      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                      Коментар


                        #12
                        "Какво мислите за Reader’s Digest ?" - Че са лъжци ( да не казвам измамници )

                        Коментар


                          #13
                          Цялата тази кампания е една добре премислена... реклама.Всички сте чували за Рийдърс Дайджест, нали?!?Е те това е смисъла на всичко.Награда няма, и няма да има. Но има книжка за 40 кинта Не е задължително да си я купиш, но е силно препоръчително, ако искаш шансовете ти за наградата да са 5 пъти по-големи. 5 х 0 = 0 (ако не знаете )Някой да е чувал за издателство "Български бестселър", например?

                          Коментар


                            #14
                            яяяяяяяяя пуснете Рийдърс Дайджест на търсачката и вижте кво ще излезе мине не мине 1 година и хоп - темичка п.п. тц тц тц и аз съм писал дагое
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #15
                              след време,ако не им обръщаш внимание се отказват ....Моят опит с тях е следния,имаше някаква игра за "фиат браво" ,никъде не видях,да се иска неещо,освен една регистрация и участваш...е да ама по време на регистрацията с малки буквички е пишело,че трябва да закупя някакъв техен боклук(книга) за солидна сумичка(не помня колко точно,но нещо от сорта на 40-50 лв)...Отметнал съм аз тая отметка и се почна писмо след писмо на адреса ми по регистрация(там живее майка ми) да ида в пощата за да платя със запис книгата,за да ми я пратят...естествено нищо не отидох да платя.... и последваха поне 10 писма,кое от кое по умолително,призоваващо да им пратя тая въпросна сума пари...майка ми горката като е наивна,отваряла едно по едно писмата и направо ме заболя главата дда ми "опява" да ида да плащам,че кой знае какво ще стане,ако не ида ))))))))))))))))))) Ами не знам колко време точно ми пращаха писма,но поне 2 години и накрая просто спряха Тъй че,рано или късно,ако не им обръщаш внимание спират,само не знам колко тона хартия хабят тия нещастници колко гори са изсечени заради тях и такива като тях Дали да не ги дам на някой природозащитна организация?
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар

                              Working...
                              X