Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забранено ли е карането по джапанки или бос ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Не карам бос, почти не нося чехли, грозно и нехигенично е, според мен. За сметка на това имам климатик и не го жаля.

    Коментар


      #32
      ls1 написа:
      Тъй е. Минавам през циганската махла, мангалите некъпани 20 дена, ама това са повърхностни работи, па и очите им едни добри добри. Лебеди наши.
      Добре,значи трябва да карам с обувки и костюм,та не дай си боже някой си помисли,че съм поредния "голфаджия",каращ по джапанки,къси гащета и тениска адидас.Пази боже ! Трябва да съм костюмиран от петите до главата,щото разбираш ли,иначе ще бъда тотално изхвърлен от обществото !
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #33
        Е карай си бос бре човек, вече казаха че не е против закони и правилници, нямам нищо против.Но недей да ми казваш кого да смятам за селяндур (по-правилно) и кой не, тъй както аз не ти казвам в колата дали да си с поличка и с балетни пачки. Твоето право на свобода, моето право на свобода, ръйж?

        Коментар


          #34
          ls1 написа:
          Е карай си бос бре човек, вече казаха че не е против закони и правилници, нямам нищо против.Но недей да ми казваш кого да смятам за селяндур (по-правилно) и кой не, тъй както аз не ти казвам в колата дали да си с поличка и с балетни пачки. Твоето право на свобода, моето право на свобода, ръйж?
          Мен ми е супер кеф да карам бос,така усещам повече колата,дори през деня служебната я карам бос....никви ядове с педалите...
          http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

          Коментар


            #35
            ls1 написа:
            Е карай си бос бре човек, вече казаха че не е против закони и правилници, нямам нищо против.Но недей да ми казваш кого да смятам за селяндур (по-правилно) и кой не, тъй както аз не ти казвам в колата дали да си с поличка и с балетни пачки. Твоето право на свобода, моето право на свобода, ръйж?
            Не съм ти казъл такова нещо.Казвам,че е тъпо да се казва.
            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

            Коментар


              #36
              Карайте и ходете така както ви е удобно, първо и основно правило. Никога не съм ходил облечен................. само защото било на мода еди какво си.

              Коментар


                #37
                Ами то аз всеки божи ден цяло лято ходя с чехли на работа , събувам ги в колата и си карам босичък.Не знам ама на мен пък ми е много удобно така даже чувствам по-добре педалите .
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #38
                  Имам проблем с десният крак и педалите минават между пръстите ми затова винаги с обувки а за дрехите си спомням че имаше нещо да си облечен заради насекомите
                  FIAT Marea 1.9 JTD 2001г.
                  ... и тя доверчиво сложи крака на раменете му...
                  миг невнимание и вече си татко

                  Коментар


                    #39
                    batproho написа:
                    Ами то аз всеки божи ден цяло лято ходя с чехли на работа , събувам ги в колата и си карам босичък.Не знам ама на мен пък ми е много удобно така даже чувствам по-добре педалите .
                    И после краката са кирливи... б@си кефа.

                    Коментар


                      #40
                      Не е забранено да се кара бос. Нито в ЗДвП, нито в Правилника за прилагането му има каквото и да било изискване или задължение към водачите да е обут с еди-какво си или да е облечен с еди-какво си.@Vladim - каране бос не означава да ходиш бос на работа и в обществото. Но не може да наречеш някой, който е бил на плаж, и тръгва от плажа към намиращия се на 5 км хотел с колата си, бос, по къси гащи, че е селянин. Ти сигурно след плаж се обличаш за пред обществото, обуваш си чорапите и обувките, и тогава шофираш?В интерес на истината аз никога не карам бос, просто не ми е удобно. Но по чехли карам много често. Маркови чехли, ако за някой има някакво значение

                      Коментар


                        #41
                        И аз карам бос, когато съм на море. Понякога се случва и през останалото време, но много рядко.Относно това дали краката ти ще се нацапат зависи от това колко ти е чиста колата. Ако ще караш бос - стелката изпрана, а педалите почистени хубаво с мокра кърпичка.Аз никога не съм имал проблем с цапанаето...защо ли?
                        == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

                        На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

                        Коментар


                          #42
                          Princo написа:
                          Е като ми е жега и нямам климатик как да карам с маратонки или с обувки ? Не можеш да кажеш на човек,който не познаваш,а го виждаш да кара бос или с джапанки,че е пълен селянин.
                          Като карах старата си кола 8 години без климатик със сандали лятото, да не ми изгнили краката? Налагало ми се е да преместя една кола бос и мога да кажа, че усещането е ужасно. Имам чувството, че трябва да прилагам три пъти по-голями усилие за да натисна педала. А иначе... по морето в някаква степен бих ги приел, но в СОфия видя ли някой да кара гол до кръста го наричам селянин! Най-малкото не е хигиенично, защото си оставя собствената пот по тапицерията. Както и да е, Анадола е близо!
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #43
                            Vladim написа:
                            видя ли някой да кара гол до кръста го наричам селянин!
                            майко милаа... мила майко... колега, какви са тея глупости бе? Това е баси комплексарската схема! "в София видя ли някой да кара гол до кръста го наричам селянин" В София някакви богопомазани ли сте какви сте? Всеки ще си кара колата, както си иска. Ако аз карам гол, съм се съблякъл, за да не се потя, ане защото съм потен.
                            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                            Коментар


                              #44
                              reter написа:
                              ...В София някакви богопомазани ли сте какви сте? Всеки ще си кара колата, както си иска. Ако аз карам гол, съм се съблякъл, за да не се потя, ане защото съм потен.
                              Да, благопомазани сме особено някои! А всички останали много се впрягате, ама МНОГО! Всеки не може да кара колата, си както иска, защото има правила, които Всеки е длъжен да спазва! Можеш да не се потиш, ако си облечен с подходящи дрехи. Е... фланелката не струва 5лв. ама това е положението. А и не преувеличавайте по темата, моля! Все едно не знаете за други облекла освен джапанки, чорапи и костюми!? В някоя друга европейска столица да сте виждали шофиращи голи до кръста? Ама хайде, че и аз икривих темта, ставаше въпрос за шофиране боси.
                              Frontera Sport, X20SE март 1998

                              Коментар


                                #45
                                Слав написа:
                                И аз карам бос, когато съм на море. Понякога се случва и през останалото време, но много рядко.Относно това дали краката ти ще се нацапат зависи от това колко ти е чиста колата. Ако ще караш бос - стелката изпрана, а педалите почистени хубаво с мокра кърпичка.Аз никога не съм имал проблем с цапанаето...защо ли?
                                Колата ми е чиста, но определено не си чистя педалите с мокра кърпичка.

                                Коментар

                                Working...
                                X