Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забранено ли е карането по джапанки или бос ?

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    преди около година бях говорил с полицай точно на тази тема и той каза,че не е забранено да се кара бос и аз също така не съм го чел в правилника ама доста често си карам бос.
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #17
      snake написа:
      Търсих стринговете обувка(и), обут(а), бос, гола...
      Аз бих залегнал в правилника доста обширно частта "гола", така че лесно да излиза с търсачката, а също бих подплътил и с богат снимков материал, за да не останат неясноти. Сега гледам в Метро някаква промоция на "ортопедични" чехли, които са с някаква мъхеста подметка, та се чудя дали да не си взема. Иначе и аз карам с плитки затворени обувки и чорапи тип "терлик".
      Fiat Marea Weekend 1,6 16V

      Коментар


        #18
        Може да шофирате по ’жапанки, или по нозе, но задължително голи до кръста по шкембаци, или в най-лошият случай по бял потник на дупчици! Абе, господа... в кой свят живеем? В Европа ли сме, или някъде другаде, че нещо ме объркахте? А, забравих... към горните условия е задължително "кас’тофона да бичи бас" или поне "джиджигаз"! Добре дошли в Анадола...
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #19
          и аз си карам бос

          Коментар


            #20
            уж бос и гол не можело...Аи не изглежда естетеически красиво
            Fiat fen

            Коментар


              #21
              Оня ден се връщам от плажа с щерката. Карах си бос. Спряха ме полицаи за рутинна проверка. Бях си в колата и си стоях чинно ( подавайки си само документите ). Не ми направиха проблем, но не вярвам да са ме загледали в табаните :D . Иначе имам чехли за всекидневието с, които така и не мога да свикна да карам колата. Много странни каишки имат, а когато си ги обувам и събувам в колата си е цяло приключение. Жена ми твърди, че се "оплитам" целия. Усещам го и аз. :D
              A17DTС/S
              Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

              Коментар


                #22
                snake написа:
                Търсих стринговете обувка(и), обут(а), бос, гола и в закона, и в правилника, не намерих нищо. Но търсенето по текст не винаги дава точен резултат.
                Мда стринговете трябваше с регулярни изрази да ги търсиш, по щеше да даде резултат :D

                Коментар


                  #23
                  И аз си карам бос,като сам с джапанки или нещо от тоя род..Супер удобно си ми е и ми е прохладно,въпреки че и климатика работи..
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #24
                    Vladim написа:
                    Може да шофирате по ’жапанки, или по нозе, но задължително голи до кръста по шкембаци, или в най-лошият случай по бял потник на дупчици! Абе, господа... в кой свят живеем? В Европа ли сме, или някъде другаде, че нещо ме объркахте? А, забравих... към горните условия е задължително "кас’тофона да бичи бас" или поне "джиджигаз"! Добре дошли в Анадола...
                    Е като ми е жега и нямам климатик как да карам с маратонки или с обувки ? Не можеш да кажеш на човек,който не познаваш,а го виждаш да кара бос или с джапанки,че е пълен селянин.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #25
                      Ок де, отчасти селянин

                      Коментар


                        #26
                        Princo написа:
                        Не можеш да кажеш на човек,който не познаваш а го виждаш да кара бос или с джапанки,че е пълен селянин.
                        Можеш, ако е с голф. Относно по темата ... абе мн. е хубаво лятото независимо дали си с климатик или без.. да ти е хладно на краката
                        681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!

                        7:2 ( 1968г. ), когато пресата из Европа пише : "Отбора на народа победи със 7:2 отбора на властта"

                        Коментар


                          #27
                          Krasi1914 написа:
                          Princo написа:
                          Не можеш да кажеш на човек,който не познаваш а го виждаш да кара бос или с джапанки,че е пълен селянин.
                          Можеш, ако е с голф. Относно по темата ... абе мн. е хубаво лятото независимо дали си с климатик или без.. да ти е хладно на краката
                          Не,не можеш.Голфовете ги оставете.Да не се отклоняваме от темата.Но е тъпо да се съди човек по повърхностни неща.
                          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                          Коментар


                            #28
                            Аз знам, че е забранено бос, защото ми е много интересно ако ти се забие едно камъче в крака, как ще натиснеш спирачката. То веднъж става.
                            Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                            Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                            Коментар


                              #29
                              Тъй е. Минавам през циганската махла, мангалите некъпани 20 дена, ама това са повърхностни работи, па и очите им едни добри добри. Лебеди наши.

                              Коментар


                                #30
                                Просто ще си замълча за последните мнения,че не ми се иска да си навличам предупреждения.. Че ми се искаше да се изясниме кои е селянин и кои какъв е,НО ще си затрая..
                                Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                                Коментар

                                Working...
                                X