Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Рено Лагуна II

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    Гоооляма реклламе - ми да се похвали Пешо де, тия дето не са от Сф, как да ги видят Тя тая като гледам няма нави.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #92
      Прикачени файлове

      Коментар


        #93
        Тъй, след цял загубен ден (поне беше работен) , мога да кажа следното:- Дон Стильо ще и свие сърмите, 5 коли карах и тая кола не мога да кажа, че има 150 коня - 90% от 5те гледани имат еднавки болежки - счупени интериорни пластмаси- очаквах от тази кола да няма грам вибрация в купето - еми не, всичките имат. Дизел братче ....Иначе е комфортна и доста по-добре шумоизолирана, за возията ..... малко по-меко вози, но не е като един стар С5 примерно.А тая конкретно от обявата - за нищо не става.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #94
          emzo написа:
          5 коли карах и тая кола не мога да кажа, че има 150 коня
          Тази кола по заводски данни тежи 1510 кг срещу 1320 на Стильо.Почти 200 кг в повече.И ускорява от 0 до 100 за 9,8 сек.Същото ускорение дава и Фиат за 140 кс Стильо,но теглото е 340 кг.Това по заводски данни де,в действителност??

          Коментар


            #95
            Харесах една в СтЗ, утре я карам в Рено да я закачат, че салона е на 200метра от сервиза.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #96
              emzo написа:
              А тая конкретно от обявата - за нищо не става.
              Лош пророк се оказах... Докато не съм забравил - нали знаеш, че за модела се предлага възможност - електрическо отопляемо предно стъкло? Като обикалях аз, ако нямаха тази функция, направо ги отминавах. Рядко се среща, но удоволствието е несравнимо, като си стоиш и гледаш как комшиите чегъртат, а ти само изчакваш 2-3 минути.

              Коментар


                #97
                Оги че то и на парното на Стилото му трябват 2-3 минути :D.
                Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

                Коментар


                  #98
                  Возил съм се на такава с 1.9 dCi 120 коня- страшно комфортна, набира много, тиха като бензинова кола, пали се с бутонче без ключ, отключва се само като си сложиш ръка на датчика, отдолу пода на багажника е пластмасов.Не съм виждал фиат с такава возия без да се обиждате.
                  http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                  Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                  FIAT БРАВО 1.2 16v
                  ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                  FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                  Коментар


                    #99
                    На мен ми харесва и е приятна за каране
                    Subaru B9 tribeca 3.0
                    Peugeot 307 04
                    Ex:Alfa Romeo 1,4 T.Spark 103hp 98''
                    Fiat Brava 1.6 16V 103

                    Коментар


                      tomsan написа:
                      Оги че то и на парното на Стилото му трябват 2-3 минути :D.
                      Сигурно за 2-3 минути духа топло, но за сваляне на лед си трябва повечко. Друго си е реотан. Той си е там за тази цел, докато парното си е парно, да ти стане топличко. Аз лично не бих си взел този модел кола, ако няма точно тази екстра.

                      Коментар


                        Така, закарахме една лагунка на сервиз."Диагностиката" е ....... нямам думи, по-долу прикачам "разпечатката"Иначе 40лв от раз ги взимат.Това в Рено сервиз Ст.Загора.Като попитах за някои данни, "диагностика" ме изгони.Общо взето моя човек ще я купува на късмет, каквото излезе ....
                        Прикачени файлове
                        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                        Коментар


                          И проблемите вече започнаха Датчика на термостата даде фира, вероятно заради мития двг, щото "плуваше" във вода, компа почна да бръщолеви на Италиански, че е прегряла и влезна в сервизен режим.Взех одеве нов ори датчик за 25лв. Сменя се елементарно, без интрументи Ксенона почна да гасне , когато си иска.Цена за крушка 350лв, за баласт 600лв.D2R)))Малко ми е Стилото ми и за Лагуна да се грижа, хахаха
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            Е Вие за френски ...., какво очаквате ? Само возят по-меко от ФИАТ. Комшията отдавна не иска да си вижда Лагуна-та, ама още няма будала да я купи. Тази е по-нов модел от неговата ... като знам той к’во плащаше за чаркове и колко проблеми имаше... сравнено с Марийка... Пича си взе една Алфа и сега е на върха на щастието. По принцип на френските коли са им скъпи частите и обслужването. Мен не ме кефят нито като дизайн, нито като пъргавина, да не говорим за цени. Я споделете в крайна сметка колко ще го хване ремонта, тоя човечец, и кои екстри ще са работещи ?
                            Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                            Коментар


                              Остана в сервиза, сменихме антифриза и протече водната помпа , тъкмо утре ще се обслужи от ... до ...Въъъъй, аз до одеве мислех, че е петак, а то ..... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 срам и позор.
                              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                              Коментар


                                emzo написа:
                                И проблемите вече започнаха Датчика на термостата даде фира, вероятно заради мития двг, щото "плуваше" във вода, компа почна да бръщолеви на Италиански, че е прегряла и влезна в сервизен режим.
                                що ти миете тея двигатели бе....колежка си взеха такава - не можах да ги навия за Либра. Днес я карам след работа и ме пита - къде ти е чек-а, как ти прави проверка - щото нашия - една госпожа все ни говори на френски... за сега не съм разбрал да са влезли в некви големи драми, ама докато установят, че стъклото на 5-тата врата им е отворено и затова им говори госпожата...ииииииии постоянно нямало течност за чистачките
                                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                                Коментар

                                Working...
                                X