Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за Рено Лагуна II

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Адаш, ако те интересува и моето мнение - ето: Лагуната и мен ме грабна още когато я видях за пръв път на живо. Беше качена на автовоз и пристигаше заедно с още дузина автомобили, но ТЯ беше колата която се итличаваше от всички останали. А тези изказвания, че няма значение интериора, а само надеждността, икономичността и пр. не съответстват на моите възгледи. Винаги ще избирам автомобилите, които купувам първо по външния им облик, а оттам нататък надеждността им зависи единствено от добрата поддръжка. Няма надежден автомобил неподдържан 10 год. А пък Либрата, ако и да е италианка, си е грозна и отвътре и отвън. Такава кола, колкото и надеждна и икономична да е никога няма да я почуствам като моя.
    Peugeot 301
    Punto 1.9 JTD - на жената

    Коментар


      #77
      http://www.cars.bg/u502879 някой нещо нередно да вижда, че утре заран отивам да я гледам
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #78
        emzo написа:
        http://www.cars.bg/u502879 някой нещо нередно да вижда, че утре заран отивам да я гледам
        Освен че е много лачена друго не виждам,ако я вземаш да споделиш как е че и мен много ме кефи а и цената за това което предлага е добра.

        Коментар


          #79
          Не е за мен, но ще я потествам хубавата.Имат доста болежки, Стилото спрямо Лагунката е безпроблемна кола
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #80
            emzo написа:
            Не е за мен, но ще я потествам хубавата.Имат доста болежки, Стилото спрямо Лагунката е безпроблемна кола
            Мисля скоро още да се множим семейството и една такава Лагуна ще ми дойде много добре.Във момента имам във гаража едно Аudi Allroad стои у нас от 4 месеца човека на когото е ще ми го даде на много добра цена и най-важното че ще мога да го платя на два пъти но много ме наплашиха със този мотор.А и една смяна на ангренаж била доста голяма цифромания.Но тази Лагуна е много хубава,дано и да е наред всичко.

            Коментар


              #81
              Еми ще видим, 2.2 са по-малко проблемни.Нямам идея с какъв софтуер и кабел се закача, но и не съм търсил, аз отивам да гледам дюзи, маховик и съединител, другото ще е на късмет А и турбото ще видя за луфтове.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #82
                emzo написа:
                http://www.cars.bg/u502879 някой нещо нередно да вижда, че утре заран отивам да я гледам
                Аз вече кола над 200к км не взимам, още повече дизел.

                Коментар


                  #83
                  Те ако са реални - ура ще викаме.
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #84
                    emzo написа:
                    http://www.cars.bg/u502879 някой нещо нередно да вижда, че утре заран отивам да я гледам
                    Ако не е металик, ще се берат ядове с този цвят - ще се матира или на някоя автомивка като я напръскат с препарата за безконтактно и стой та гледай какво става.

                    Коментар


                      #85
                      2004г. някой купувал ли е кола без да е металик боята ?Т,е, кой ще е таз пинтия да спести няколко стотин евра
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        #86
                        emzo написа:
                        2004г. някой купувал ли е кола без да е металик боята ?Т,е, кой ще е таз пинтия да спести няколко стотин евра
                        Масово сини и бели шкоди, примерно.

                        Коментар


                          #87
                          emzo написа:
                          http://www.cars.bg/u502879 някой нещо нередно да вижда, че утре заран отивам да я гледам
                          От понс ауто си взех форда. Колите, които продава са сравнително, че и много, евтини, но добре я огледай, защото аз си харесах една друга, но видях мръсотия в казанчето и реших че е прегрявана. После си харесах втора, но тя пък беше много ръждясала - абсолютно всички изложени коли имаха кофти вид и поне за мен много забележки. След това си харесах форда, щях да се откажа, щото много му хлопаше окачването, но ми направи отстъпка, така че го взех. В последствие се оказа, че съм го взела най-евтино от цените на подобни коли в cars.bg, което направи 500 лева, които дадох за окачването не толкова болезнени Успех
                          Всеки има право да бъде глупав, но някои злоупотребяват с тази привилегия.

                          Коментар


                            #88
                            emzo написа:
                            http://www.cars.bg/u502879 някой нещо нередно да вижда, че утре заран отивам да я гледам
                            в първия момент викам - айдееееее Емо направи близначета
                            Fiat Punto 1.1-Синята птица
                            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                            Коментар


                              #89
                              emzo написа:
                              Еми ще видим, 2.2 са по-малко проблемни.Нямам идея с какъв софтуер и кабел се закача, но и не съм търсил, аз отивам да гледам дюзи, маховик и съединител, другото ще е на късмет А и турбото ще видя за луфтове.
                              Тъкмо щях да те питам с какъв софтуер ще я тестваш,че Рената са проблемни за тестване.С толкова много неща са я накичили,а тракшънконтрол няма,или са забравили да го споменят.Ако е на тези километри реални,ще е много добре,но като гледам как се е обезформила седалката на водача??Но е възможно да са реални за кола 2004 год.Много сериозно оглеждане ще трябва.

                              Коментар


                                #90
                                Дано да отговаря на описанието. В началото на годината се запалих много по модела, дори ходих да гледам няколко, една имаше подобно описание - перфектна, всички екстри... На живо - пълна скръб. За съжаление - не се побрах нормално в нито една Ходих на среща на Рено-форума, консултирах се с някои собственици на такива. Навигацията им за България работи безпроблемно, открили са ключа, ако изобщо съществува като проблем и ако това е някакъв фактор при избора. Недостатък - липсата на прожекторни фарове. А за Стило вече има и до с доста добро качество, с комбинирани дневни светлини с маркировка. Успех!

                                Коментар

                                Working...
                                X