Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странно писмо в пощата ми .

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    gamma написа:
    Късметлии! На мен най-често ми предлагат уголемяване на пениса и/или виагра...
    на мен ВСЕКИ ДЕН
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #17
      Стара тема но да ви покажа друг мейл Microsoft Corporation Sweepstakes Promotion,Customer Service.Your Batch No: MEC/400/WINYour Reference No: KMCS/4091/MSCOFFICIAL WINNING NOTIFICATION.We are pleased to inform you of the release of the long awaited results ofSweepstakes promotion organized by Microsoft Corporations, in conjunctionwith the FOUNDATION FOR THE PROMOTION OF SOFTWARE products, (F.P.S.)held this July 2011, in Madrid Spain. Where in your email addressemerged as one of the online Winning emails in the 2nd category andtherefore attracted a cash award of 350,000.00 euro (Three Hundred andFifty Thousand Euros Only) and a Toshiba laptop. To begin your claim, dofile for the release of your winning by contacting our Foreign TransferManager:Mr. Steven MaguaEmail:info@mcsp-online.comThe Microsoft Internet E-mail lottery Awards is sponsored by formerCEO/Chairman, Bill Gates and a consortium of software promotion companies.The Intel Group, Toshiba, Dell Computers and other InternationalCompanies. The Microsoft internet E-mail draw is held periodically and isorganized to encourage the use of the Internet and promote computerliteracy worldwide.Congratulations!!Sincerely,Mrs. Anita Rüdiger ,Promotions Manager.(Group Co-ordinator)
      now. BMW E39 523i '98 170hp
      ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
      ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

      Коментар


        #18
        аз получих това на мейла няколко пъти, а вчера и във фейса Здравейте приятели, Аз съм д-р Оуен Гилбърт главен счетоводител одит "на банката от една Кабът Square, London E14 4QJ тук, в Англия (Credit Suisse банка). Аз ви пиша за едно бизнес предложение, което ще бъде от огромна полза и за двама ни. В моя отдел, която е мениджър Велика Лондон Регионална служба, открих една сума от £ 16,5 милиона (Шестнадесет милиона петстотин хиляди лева), в сметката, която принадлежи към един от нашите чуждестранни клиенти Късна бизнес магнат г-н Moises Саба Масри Милиардерът, евреин от Мексико, че е бил жертва на катастрофа с хеликоптер в началото на тази година, убивайки него и членовете на семейството. Саба е 46-годишна възраст. Също така в хеликоптер по време на катастрофата е била жена му, синът им Авраам (Albert) и дъщеря му-на практика. Пилотът беше мъртъв. Изборът на контакт с теб е предизвика от географски характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката и поверителността тук. Сега нашата банка е чакам някой от роднините да дойда-нагоре за вземането, но никой не е направил това. Аз лично не са приети в намирането на роднините, искам вашето съгласие да представи Вас като близките роднини / Уил бенефициер за починалия, така че приходите от тази сметка на стойност £ 16.5 милиона лири може да се обърне към вас. Това ще бъдат изразходвани или споделя в тези проценти, 60% за мен и 40% към вас. Имам осигурени всички необходими правни документи, които могат да бъдат използвани за резервно копие на това твърдение ще се падат. Всичко, което е нужно е да се попълнят имената ви до документите и узаконявам него в съда тук, за да се докаже като законния наследник. Всичко, което изисква сега е вашият честен сътрудничество, поверителност и доверие да се даде възможност да видим тази сделка чрез. Гарантирам ви, че това ще бъде екзекутиран в рамките на правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона. Моля, дайте ми следното, като имаме 7 дни, за да тече през него. Това е много СПЕШНО моля .- Отговори чрез този имейл адрес; drowengilbert60@hotmail.com 1. Пълно име: 2. Вашият Директен мобилен номер: 3. Вашият адрес за контакт:Като отиде през методическо търсене, реших да се свържем с вас с надеждата, че ще намерите това предложение интересно. Моля за Вашето потвърждение на това съобщение и се посочва интереса ви ще ви предостави повече информация. Се стремим да ми кажете Вашето решение, а не да ме чака. Благодаря ви в очакване на благоприятни вашия отговор. Най-добри пожелания, Д-р Оуен Гилбърт. Тел: +447045757003

        Коментар


          #19
          Ха-ха-ха.И брат ми наследи някакъв милионер преди 5-6 дни Имената им почти съвпадали и СИГУРНО били роднини. Някъде в Малайзия.Аз пък получавам някакви шибани, пълни с вируси известия от:DHLUPSFedExИ още 3-4 по-малко известни куриерски фирми. Има прикачен файл с вируси, но дори и без антивирусна го хваща файъруола.И тоя спам е по 2-3 писма всеки ден.
          Lancia Lybra 5.20 V.I.S. Automatic
          Lancia Lybra SW 1,9JTD

          Коментар

          Working...
          X