Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Здравейте от мен

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    .

    Честито колега ! Много безаварийни километри.
    ex.FIAT REGATA 70S 1.3 -84г. , ex.FIAT TEMPRA 1.6 i.e -94г , ex.FIAT PUNTO MK2 1.2 16V 2000г.ex.FIAT GRANDE PUNTO 1.4 16V s-jet-2007г.
    ex.Fiat Croma 1.9 8V m--jet 2007
    Fiat Croma 1.9 16V 2008г.

    Коментар


      #47
      Re: .

      Здравейте отново на всички искам да попитам дали на някой случайно не му е останал стикер за задното стъкло?
      JTD (UniJet Turbo Diesel)

      Коментар


        #48
        Честито колеги да си ги карате с здраве и много безаварийни километри!

        Коментар


          #49
          Re: .

          Bravo JTD GT написа:
          Здравейте отново на всички искам да попитам дали на някой случайно не му е останал стикер за задното стъкло?
          В мен има стикери от малките кръгли. Ако питаш за големите - нямам, но можеш да си свалиш файла от сайта на форума и да ти го направят в някоя рекламна агенция.Ако все пак питаш за кръглите - прати ми координати на Л.С. и ще ти изпратя стикер.

          Коментар


            #50
            Re: .

            Immortal написа:
            Bravo JTD GT написа:
            Здравейте отново на всички искам да попитам дали на някой случайно не му е останал стикер за задното стъкло?
            В мен има стикери от малките кръгли. Ако питаш за големите - нямам, но можеш да си свалиш файла от сайта на форума и да ти го направят в някоя рекламна агенция.
            Да, но ако отида в агенция едва ли ще искат да ми принтират само една бройка
            JTD (UniJet Turbo Diesel)

            Коментар


              #51
              Re: .

              Здравейте колеги, за да не пускам нова тема ще пиша в тази.Искам да си подновя задната линия говорители с нови бюджета ми е скромен 50лв. бих искал по-запознатите да ми предложат нещо в този ценови диапазон Мерси предварително.
              JTD (UniJet Turbo Diesel)

              Коментар


                #52
                Малко със закъснение , НО ДОБРЕ ДОШЪЛ!Дано ти е приятно сред нас, а полезната информация и забавлението са ти гарантирани!Колата ти изглежда добре, поддържана е. Не че много разбирам,но визията е супер. Дано и возията да е такава. Колкото до стикера - мога да те уредя с малък (кръгъл), но от големите нямам при мен.Намерих и няколко заблудени карти на Еко.
                "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                Ванга

                Коментар


                  #53
                  Irka написа:
                  Малко със закъснение , НО ДОБРЕ ДОШЪЛ!Дано ти е приятно сред нас, а полезната информация и забавлението са ти гарантирани!Колата ти изглежда добре, поддържана е. Не че много разбирам,но визията е супер. Дано и возията да е такава. Колкото до стикера - мога да те уредя с малък (кръгъл), но от големите нямам при мен.Намерих и няколко заблудени карти на Еко.
                  Мерси много Ирка, но ти вече ми прати и стикери и карта само дето във Видин нямаме Еко за съжаление
                  JTD (UniJet Turbo Diesel)

                  Коментар


                    #54
                    Аааааааа, вярно, че пращах във Видин! Ми забравила съм, не мога да помня всичко. :D Значи остава с ключодържател да те обзаведем, ама при шефа на фирма "Фиат Форум" са.
                    "Не търсете възмездие.Рано или късно всеки плаща."
                    Ванга

                    Коментар


                      #55
                      Irka написа:
                      Аааааааа, вярно, че пращах във Видин! Ми забравила съм, не мога да помня всичко. :D Значи остава с ключодържател да те обзаведем, ама при шефа на фирма "Фиат Форум" са.
                      примерна снимка може ли?
                      JTD (UniJet Turbo Diesel)

                      Коментар


                        #56
                        Irka написа:
                        Аааааааа, вярно, че пращах във Видин! Ми забравила съм, не мога да помня всичко. :D Значи остава с ключодържател да те обзаведем, ама при шефа на фирма "Фиат Форум" са.
                        Ми нормално старост нерадост хехехе. Ключодържателя е готин, няма да съжаляваш. имаше снимка с тема ама къде беше. ето я и нея.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...F4%EE%F0%F3%EC
                        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                        Коментар


                          #57
                          Ами не е лош да А някой ще отговори ли на въпроса ми с говорителите?
                          JTD (UniJet Turbo Diesel)

                          Коментар


                            #58
                            само да добавя, че това ми е ЦД-то в колата предполагам, че има значение за Ω и т.нhttp://navibg.com/product.php?id_product=162не е кой знае какво, но с нови говорители вярвам, че звука ще е друг Всъщност се чудя кой е по-добрия вариант да заменя фабричните с нови говорители или да сложа елипси в кората???
                            JTD (UniJet Turbo Diesel)

                            Коментар


                              #59
                              Bravo JTD GT написа:
                              само да добавя, че това ми е ЦД-то в колата предполагам, че има значение за Ω и т.нhttp://navibg.com/product.php?id_product=162не е кой знае какво, но с нови говорители вярвам, че звука ще е друг Всъщност се чудя кой е по-добрия вариант да заменя фабричните с нови говорители или да сложа елипси в кората???
                              Ами по-добрия и лесен вариант е да си монтираш елипси на кората поне така бях направил аз.Избери си хубави елипси и с монтажа на кората става добър саунд,понеже се използва целият обем на багажника и се чува много добре и плътно.Само трябва с няква микропореста гума да си уплътниш кората,че вибрира.Надявам се да съм бил полезен и успех.Да се похвалиш със снимки после.
                              FIAT BRAVO 1.6
                              FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
                              LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

                              Коментар


                                #60
                                Добре дошъл, колега.За въпросите които си задал в последните постове има подходящи раздели.За бъдещи въпроси използвай съответните раздели на форума.Също така ще те помоля да не пускаш линкове към рекламни страници.4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.
                                FIAT FORUM BULGARIA
                                Ракията е над политиката

                                Видео от Италфест 2011

                                Коментар

                                Working...
                                X