Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лазерно рязане

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лазерно рязане

    Пускам темата тук, защото смятам раздела за най-популярен. Ако някой модератор реши, че не й е мястото тук да я мести Молбата ми е някой колега, който е ползвал услугите на такава фирма да сподели местоположението й и цената на услугата.Става въпрос за рязане на дърво (дебелина около 1 см.) П.П. Сайтовете, които излизат с чичко Гошко съм ги прегледал вече, но ако тръгна да звъня на всичките телефони ще ми излезе по-евтино да си го режа сам
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    #2
    Re: Лазерно рязане

    Слав написа:
    Пускам темата тук, защото смятам раздела за най-популярен. Ако някой модератор реши, че не й е мястото тук да я мести Молбата ми е някой колега, който е ползвал услугите на такава фирма да сподели местоположението й и цената на услугата.Става въпрос за рязане на дърво (дебелина около 1 см.) П.П. Сайтовете, които излизат с чичко Гошко съм ги прегледал вече, но ако тръгна да звъня на всичките телефони ще ми излезе по-евтино да си го режа сам
    Колега ако искаш се обади на 0887480676 или 02/9455063 търси Дима Йорданова .
    FIAT UNO 1.1 -50к.с АГУ-LOVATO
    FIAT TIPO 1.4 -78к.с АГУ-LOVATO
    FIAT MAREA WEEKEND 1.6 16V-103к.с АГУ-LOVATO
    HONDA CR-V -147 к.с. ГИ- SIMGAS

    Коментар


      #3
      Re: Лазерно рязане

      Слав написа:
      Пускам темата тук, защото смятам раздела за най-популярен. Ако някой модератор реши, че не й е мястото тук да я мести Молбата ми е някой колега, който е ползвал услугите на такава фирма да сподели местоположението й и цената на услугата.Става въпрос за рязане на дърво (дебелина около 1 см.) П.П. Сайтовете, които излизат с чичко Гошко съм ги прегледал вече, но ако тръгна да звъня на всичките телефони ще ми излезе по-евтино да си го режа сам
      Здравей колега, в захарна фабрика има една фирма която се занимава с лазерно рязане. На мира се на територията на бившия завод Ворушилов, Буллазер, мисля че беше името. За тук освен местоположение нямам други координати.Също в бившата ми работа се занимават с такова рязане точно на дърво(без проблем реже до 2 см., може и повече но трябва да се пробва). Те са в Дружба, бившия ’’Тих труд’’, това е фирма за реклама"Студио ДаДа’’. Ето телефон за връзка 0887200588 - Рени. А цените са нещо от сорта на 1-2 лв. на метър, но най-добре се обади да питаш, че аз вече две години не съм там и сигурно има промяна.Ето и едно линкче къде се намират: ТУК

      Коментар

      Working...
      X