Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения за ComNET?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мнения за ComNET?

    Колеги, имате ли отзиви за комнет - интернет доставчик. Как са им интернета и телевизията ?
    И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
    Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
    И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

    #2
    ползвал съм нета им в Бургасбеше много добре
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      Нещо ме мотаят, от 2 седмици немогат да ме включат, това нямало, онова нямало, всеки ден идват и казват утре вече ще ви включим.
      И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
      Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
      И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

      Коментар


        #4
        Мен ме включиха още същия ден, но трябва да се има предвид, че в сградата имаше техен кабел. Доволен съм, не ми е "падал" нет-а и при лошо време, пращат смс като наближи срока за плащане.

        Коментар


          #5
          А за телевизията им , някой има ли представа , май някви ИП телевизия , което ... незнам добро ли е , лошо ли е?
          И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
          Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
          И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

          Коментар


            #6
            Техен абонат съм повече от година, (сменил съм три доставчици в Бургас) за таксата която плащам съм повече от доволен.Ако нещо по конкретно те интересува относно ТВ каналите питай на Л.С. за да не се изтълкува като реклама от модераторите.
            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

            Коментар


              #7
              Не знам за каква реклама става въпрос... Има ТВ, която гледаш на компютъра, няма опция за гледане на цял екран... Последно миналата седмица се опитвах да гледам, че бях забравил да си платя Булстатком-а. Направи ми впечатления, че бяха премахнали Бтв и Нова, които ги имаше до преди това. Въобще от българските канали има не повече от 5-6 от общо двайсетина. С две думи - телевизията им НЕ става.П.С Аз говоря за София - Стрелбище/Емил Марков.

              Коментар


                #8
                Тази телевизия която си гледал не е телевизията за която става въпрос. За нея ти дават отделно устройство и има около 70 канала. Естествено плаща се допълнително за телевизията.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Като живеех в Хиподрума им бях клиент и то доволен.Вариантите за телевизия бяха 2: безплатен - гледа се на компютъра със техен софтуер и по малко програми, и платен - предоставят ти IP STB който се включва към телевизора и приема всички канали които излъчват.Освен това сървърът на Фиат Форума се намира в техен технически център

                  Коментар


                    #10
                    Така, колеги, вързаха ме най-накрая, телевизията е рай, за интернета има какво още да се желае.С лсд телевизор 32 инча съм и качеството на ИП Телевизията е супер, доволен съм засега.Лошото е това , че телевизията и нет-а ти вървят по един кабел и като пусна да свалям от замундата , телевизията насича
                    И се чу рев във тъмнината ,заблестяха ксенонови светлини, огледах се, какво ли в мрака ще се приближи ?
                    Попитах се откъде дойде ,от кой ли свят ,
                    И за миг в мрака блесна емблема на ФИАТ . Сега въпроса просто бе , това Браво/Брава ли е или Купе ?

                    Коментар


                      #11
                      cHaunepucTa написа:
                      Така, колеги, вързаха ме най-накрая, телевизията е рай, за интернета има какво още да се желае.С лсд телевизор 32 инча съм и качеството на ИП Телевизията е супер, доволен съм засега.Лошото е това , че телевизията и нет-а ти вървят по един кабел и като пусна да свалям от замундата , телевизията насича
                      Еее не може и к..а на топло и душата в рая
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар

                      Working...
                      X