Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

имам полет в 6.30 сутринта помогнете как да се придвижа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    jenshen73 написа:
    Tornado написа:
    Не мога да ви разбера проблема и на двамата.Има начин да стигнете до София ,но нямате начин да стигнете до терминала.10-ки пъти съм карал колеги до София за полет къде с моята къде с друга кола.Карам ги изпращам ги и се прибирам обратно.Вие приятели нямате ли или пестите от към гориво?
    Ники, тука уеко се изказа... Приятели в София? Или приятели Варна-София?Конкретно с Любо днес уточнихме дилемата - ще тръгне с по-ранен автобус от Варна, а в София ще си извика/резервира фирмено такси, че тия на автогарата да не го дерат като Гергьовденско агне. Толкоз. Приятели-Приятели, ама в 4 да стана заради някой - баят приятел ще трябва да ми е.
    Тук ми се струва, че ти се изказа малко уеко. Дали ще е в четири през нощта или в четири следобед, за мен няма значение.Това е мое лично мнение и не искам да ангажирам или обиждам никой с него.
    Manowar - Татко
    Еx Fiat Brava 1,6 16v 103hp ELX '97 LPG - Брависима
    Ex Fiat Marea Weekend 2.0 20v 147hp HLX '97 CNG - Марчето
    Ex Lancia Thesis 3.2 V6 230hp '06 LPG - Теси
    Fiat Multipla 1,6 16v 103hp Bipower '00 - Боко

    Коментар


      #32
      jenshen73 написа:
      Tornado написа:
      Не мога да ви разбера проблема и на двамата.Има начин да стигнете до София ,но нямате начин да стигнете до терминала.10-ки пъти съм карал колеги до София за полет къде с моята къде с друга кола.Карам ги изпращам ги и се прибирам обратно.Вие приятели нямате ли или пестите от към гориво?
      Ники, тука уеко се изказа... Приятели в София? Или приятели Варна-София?Конкретно с Любо днес уточнихме дилемата - ще тръгне с по-ранен автобус от Варна, а в София ще си извика/резервира фирмено такси, че тия на автогарата да не го дерат като Гергьовденско агне. Толкоз. Приятели-Приятели, ама в 4 да стана заради някой - баят приятел ще трябва да ми е.
      Няма значение ако ще и 2 да стана все пак не е всяка седмица ,а веднъж в годината.И най -вероятно баят приятел ще е .
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #33
        Tornado написа:
        Вие приятели нямате ли или пестите от към гориво?
        От гориво и пари няма да пестя, както бях писал още в 1-ва страница на темата. Варианта е да отида с колата до София ида я оставя на паркинга на летището.

        Коментар

        Working...
        X