Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой каква учебна кола е карал и кога ? Впечатления .

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Сега се сещам. Преди да седна в камиончето имаше и тренажор.

    Коментар


      #62
      VIN написа:
      Лада 2105 през 1996г. вдигаше 140км/ч
      Лада 2105 през 1994 или беше 1995 г. не помня точно.Преди това серизона подготовка с трактори и товарни автомобили така ,че Ладата ми се струваше като лагерна количка.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #63
        Ще допълня: Имахме инструктор, който ни водеше и теоретичната подготовка. Курсовете ми бяха към СБА - Бургас. Както ни водеше теорията един гаден следобед ( есен беше ) - пича видя зачерненото небе и очертаващата се буря с дъжд и отсече: Днес ще караме градско в дъжд...и карахме. Същия този дъжд и буря Бургазлии още помнят, когато водата удави града, а на мен и на още десетина, като мен ни беше първото кошмарно кормуване във вода ( и под вода ). Жигулката издържа. :D
        A17DTС/S
        Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

        Коментар


          #64
          Февруари месец 1990г. на една зелена Жигула. След това чаках до ноември да си взема книжката, щото ги карах преди да съм навършил 18г. Дълги месеци... Впечатления - ми Жигула, който е карал - знае.Курса включваше и тренажор - някви чешки бяха на Шкода влизахме в някакво помещение по чехлички. Изпита включваше и полигон. Тъкмо бяха отменили психотеста.
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #65
            Фолцваген венто 2008г беше много забавно
            Fiat fen

            Коментар


              #66
              Май съм единствения - Fiat Marea Weekend 1.8 16V само и единствено на бензин - голям кеф , караше се с лекота :D Избрах Фиат нарочно , че вече имах такъв . Колкото и странно да звучи , караше се по-лесно от Пунто
              Прикачени файлове
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #67
                Червен Голф 2-ка, 1.7D .Много здрав и поддържан автомобил беше, като за през 1997г. си беше доста прилично возило като за учебно.
                Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                Коментар


                  #68
                  Аз бях на Москвич-зелен цвят,с клекнала задница.Това беше единствения Москвич с работеща ръчна спирачка,който съм карал.И сравнително лек волан. На полигона се караше лесно-предна змейка,задна змейка,френски гараж,перпендикулярен гараж,естакада.Друго имаше ли?Не си спомням. Нямах навършни години и чаках шест месеца ,за да си получа тапията.Тези месеци ми се сториха по-дълги от казармените след това.
                  Octavia RS
                  Evo 10-служебната играчка.

                  Коментар


                    #69
                    klima написа:
                    ГАЗ 53А
                    и аз, и аз. Само че аз карах 1996г и си имахме полигон. Макар и само на вътрешния изпит на училището.

                    Коментар


                      #70
                      VW Polo 97 набор преди 4 години. Хич не вървеше ама пък имаше идеална видимост и беше доста удобно за каране, сосбено имайки предвид малките му размери. Иначе първата машина която съм карал беше Форд Транзит ’85, след това съм се учил на Лада 2104, Москвич 12-так, Форд Орион ’84 1.6 и Ситроен ZX 1.4. От Ориона и Ситроена имам чудесни впечатления - Ориона е безкарайно здрав и до ден днешен се кара интензивно и се ползва за работен кон от дядо ми, а Ситроена беше в семейството 7 години, оказа се доста надежден. След това имах Форд Скорпио ’97 - изключителен кеф за каране и истински ад под небето като става въпрос за електроника. Сега от година и нещо карам Брава 1.9 JTD ’00 и съм безкрайно доволен - никакви изгледи да я сменям скоро!
                      Opel Vectra A 2.0i 1990г.

                      ex: Fiat Brava 1.9 JTD 2000г.
                      Ford Scorpio 2.0i 16V 1997г.
                      Citroen ZX 1.4mi 1992г.

                      Коментар


                        #71
                        Жигула на газ :D .
                        BRAVA 1,4 12V
                        Nissan Navara

                        Коментар


                          #72
                          На Москвич 407 с три скорости съм се учил през 1967г :D
                          Фиат Панда 1.2 2006година
                          Синджира си идва ,а козата я няма...

                          Коментар


                            #73
                            pixelbs написа:
                            ами така беше тогава моят курс беше любителски три месеца продължаваше то на листовки беше лесно но понякога и устен изпит правеха пред КАТ
                            На нас ни се падна устен изпит, после полигон с естакада за потегляне при наклон, успореден и перпендикулярен гараж, осморки. И ако си минал всичко без грешка - градско. Курса карах с Москвич - дефорсиран, но два дни преди изпита се скапа и самият изпит на Лада 2105. :D Беше 3мес с лекции - двама инструктори, контролни на листовки и вътрешен изпит. Взех книжката от раз, но чаках още месец да навърша 18. Годината - 1987!

                            Коментар


                              #74
                              учих се на гоУф 5-ца голяма машинка Имаше кратък период на една ссдухана вектра и като ги сравнявах беше кон срещу кокошка Вестрата по баир тръгваше с педал до ламарината-а отвън можеш да я надбягаш Инъче паралелно с курсовете си бях купил едно ренде19-ка и на тая кошница се научих да карам,що ръчкане по забутани пътища с него преди да взема книжката-ама мерак,кво да правиш
                              ex.Мареа ТД100

                              Коментар


                                #75
                                Ge4i7ooo

                                на Audi А4 1.9TDI 131 коня 2002 година беше колата,очарова ме с добър вървеж и с нищо друго,а за професионален шофьор карах на един МАН 95година беше камиона ,много добър камион според мен
                                Fiat Tipo 1.4i.e. LPG-Lovato i Citroen Xsara 1.9D 2001g.

                                Коментар

                                Working...
                                X