Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

прогнози за мачове

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    прогнози за мачове

    Има ли любители на залозите на мачове сред колегите във форума. Подкрепяте ли идеята да обсъждаме прогнози за мачовете включени в тиражите на букмейкърите. Знам че много ще кажат че еврофутбол имат форум, но аз бих искал да обсъждаме прогнози в нашето си фиатско общество. На мен поне би ми било приятно да споделяме мнения и коментари на тази тематика. :D
    Punto SX 1.1 55

    #2
    ...

    Коментар


      #3
      Sven написа:
      Има Yellow_Flash_Colorz_PDT_09 А колко често залагате и по колко?
      Лично аз играя почти всеки тираж с малки суми (около 5 лв) и целта ми не е чак толкова печалбата колкото тръпката и по-големия ми интерес към мачовете на които съм заложил.
      Punto SX 1.1 55

      Коментар


        #4
        Аз играя всеки съботно-неделен тираж (без мачовете от понеделник). Тези през седмицата не мога да ги следя много, а и понеже общо съм спечелил толкова колкото да си върна парите играя за тръпката...
        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

        Коментар


          #5
          И аз играя редовно, най-вече заради тръпката. Печеля много рядко, но пък е много по-забавно и интересно от ТОТО2!
          1997 Brava 1.6, 16V

          Коментар


            #6
            добре дошли при комарджията е то има 1000 форума за залози само ...аз лично играя само в нета и много рядко в еврофутбол ,всичко е въпрос на сгратегия ,четене ,гледане на мачове и късмет
            фиатче Браво 2.0

            Коментар


              #7
              колеги май се оказва най на далавера да се набутваме в SPORTINGBET.COM . искарвате си дебитна карта VISA ELECTRON и късмет.
              UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

              Коментар


                #8
                everton написа:
                колеги май се оказва най на далавера да се набутваме в SPORTINGBET.COM . искарвате си дебитна карта VISA ELECTRON и късмет.
                не .има къде къде по добри букмейкъри .естествено ако ,имаш познаваемост над 50% спокойно може да играеш където си искаш с голям успех ...visa electron сле мъни букерс е най -лесният начин за залагане и депозиране!
                фиатче Браво 2.0

                Коментар


                  #9
                  колега ТОМАЗО какво е - visa electron сле мъни букерс
                  UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                  Коментар


                    #10
                    everton написа:
                    колега ТОМАЗО какво е - visa electron сле мъни букерс
                    след е думата .едно "Д"съм изпуснал сори !!!Мъни букерс е начин за депозиране и т.н. Ако нямаш сериозни намерения да залагаш няма смисъл да обеснявам .доста дълго и не толкова сложно е .А visa electron мисля ,че всички знаят какво е !
                    фиатче Браво 2.0

                    Коментар


                      #11
                      тъй като успеваемостта ми е под 50 % и SPORTINGBET е добър вариант. от ЕВРОФУТБОЛ е 100 пъти по добре. УСПЕХИ
                      UNO 1.0 FIRE & TIPO 1.4 I.E

                      Коментар

                      Working...
                      X