Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Занимание за през нощта - НОЩНА ТЕМА 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    аз прескачам каналите и гледам но......... нещо ми се спи. днес се мандахерцах до Илиенци с кораба

    Коментар


      Еми щом ти се доспа - лягай си!

      Коментар


        да ама не знаеш ли колко въртене имам преди да заспя по добре да ми се додреме повече

        Коментар


          Еми не лягай още тогава! Аз пък днес цял ден се търкалях на плажа и ми е дискомфортно на гърба.

          Коментар


            охо ще пържим яйца на твоя гръб. бат Живко не се ли събирате да гледате мачовете

            Коментар


              Не съм изгорял - споко! Ми не се събираме да гледаме мачове.

              Коментар


                кво стана ще ходиш ли на копринка

                Коментар


                  Не съм решил още! Би било добре, ама само за няколко часа... да тръшна 100 безсмислени лева... А ти ще ходиш ли?

                  Коментар


                    защо за няколко часа? няма ли да спиш там? аз няма да ходя замразила съм всичко-този месец се разсипах от плащаня а нямам и гражданска, изтича други ден Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                    Коментар


                      Ами на работа съм съботата до 17:30 и едва тогава ще потеглям, което означава, че към 10 - 10 и половина вечерта ще съм пристигнал и колко остава - няколко часа и после айде пак наобратно. 600 + км са.

                      Коментар


                        е да така е но....

                        Коментар


                          На 2, 3 и 4 юли ще се събираме на Китен. Така че нищо не се губи. Ами още нищо не съм решил.

                          Коментар


                            чак малко

                            Коментар


                              здравейте

                              Коментар


                                здрасти

                                Коментар

                                Working...
                                X