Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Занимание за през нощта - НОЩНА ТЕМА 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много фиати видях, но форумски стикер не! Тия с фиатите само чалга жулят! Нема хипари! Само аз!

    Коментар


      Бате, ти сигурно един самун ляб и 1 кофа лютеница нагъваш ?
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        ///// написа:
        Много фиати видях, но форумски стикер не! Тия с фиатите само чалга жулят! Нема хипари! Само аз!
        Нищо не си гледал значи
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          вижте това мисля да го пробвамhttp://vbox7.com/play:52f5d0db

          Коментар


            Зарад вас не съм почнал багажа да си събирам веееееееееееееее.Само ракията съм приготвил !
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              emzo написа:
              Бате, ти сигурно един самун ляб и 1 кофа лютеница нагъваш ?
              Абе мани ... днеска сутринта ядох там 5-6 сандвиченца ... И към 2-3 часа ми се доспа, което ... ба му мамата ... никога не е било ... И кът се прибрах у 5 легнах да гледам некъф филм ... и кат станах ... бааахти как ме цееепи тиквата ... Та идеята е, че от 10 до 5 не бях огладнял ... Неква яка болест ме фаща ...
              Fiat Forum Bulgaria

              Прекаленият светец и богу не е драг !

              Коментар


                Ми уж гледах! Ко съм видял - то ми се спеше - 2 не виждах, а и директно от там - на работа!

                Коментар


                  emzo написа:
                  Зарад вас не съм почнал багажа да си събирам веееееееееееееее.Само ракията съм приготвил !
                  то това е багажа

                  Коментар


                    Ichkin написа:
                    emzo написа:
                    Бате, ти сигурно един самун ляб и 1 кофа лютеница нагъваш ?
                    Абе мани ... днеска сутринта ядох там 5-6 сандвиченца ... И към 2-3 часа ми се доспа, което ... ба му мамата ... никога не е било ... И кът се прибрах у 5 легнах да гледам некъф филм ... и кат станах ... бааахти как ме цееепи тиквата ... Та идеята е, че от 10 до 5 не бях огладнял ... Неква яка болест ме фаща ...
                    бах тоз човек

                    Коментар


                      Шшш Пеца, тоя оповръща всичко !Дано ти да не връщаш матряла !
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар


                        emzo написа:
                        Зарад вас не съм почнал багажа да си събирам веееееееееееееее.Само ракията съм приготвил !
                        Ми толкоз - и една лопата кюмюр уууупс - една туба нафта да кажа!

                        Коментар


                          emzo написа:
                          Шшш Пеца, тоя оповръща всичко !Дано ти да не връщаш матряла !
                          аз само първата часта от там незнам

                          Коментар


                            ///// написа:
                            emzo написа:
                            Зарад вас не съм почнал багажа да си събирам веееееееееееееее.Само ракията съм приготвил !
                            Ми толкоз - и една лопата кюмюр уууупс - една туба нафта да кажа!

                            Коментар


                              Ади бе - няма ли утре да пътувате! Да вземете да полегнете ли, що ли?

                              Коментар


                                аз в събота сутринта ще пътувам

                                Коментар

                                Working...
                                X