Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Занимание за през нощта - НОЩНА ТЕМА 2

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ///// написа:
    Сигурен ли си? Рибата е лесна! Искам да видя момичето с теб на Копринка!
    хм

    Коментар


      При мене на Метан градско 230 км. 16-17 лв.Извънградско 340 км. с 16 лв. (не съм я натискал)
      Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

      Коментар


        аз 10 градцо ( без задръстване и без сопи и изгъзици ) извън града 7.5
        ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
        Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
        Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

        Коментар


          z_sutrov написа:
          strajaro написа:
          100 км с колко литра бензин минавашградско и извън градско
          Смесено немога да ти кажа. Иначе извън града 2 души с 2 куфара в колата минавам с 7,5-8. Извинявай ама при моето каране, на газ няма да ми изгориш 7,5-8 газ посмъртно, а ще е повече.
          10 да ти изгори

          Коментар


            strajaro написа:
            z_sutrov написа:
            strajaro написа:
            100 км с колко литра бензин минавашградско и извън градско
            Смесено немога да ти кажа. Иначе извън града 2 души с 2 куфара в колата минавам с 7,5-8. Извинявай ама при моето каране, на газ няма да ми изгориш 7,5-8 газ посмъртно, а ще е повече.
            10 да ти изгори
            Ето виждаш ли, че не е на половина. За града съм съгласен, че разликата е голяма, ама за извън ....... много зависи колко ти е тежък крака. Айде аз ще ви оставам. Отивам да позяпам телевизия.
            Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
            Ex.Opel Astra

            Коментар


              strajaro написа:
              ///// написа:
              Сигурен ли си? Рибата е лесна! Искам да видя момичето с теб на Копринка!
              хм
              Няма - хъм!

              Коментар


                аз вече лягам

                Коментар


                  И аз се потапям вече тогава! Лека и спокойна вчер ви пожелавам.

                  Коментар


                    Варненеца се скатава на срещите и на мненията ми .... ще се разправяме с него знам каде си спираш колата
                    ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                    Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                    Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                    Коментар


                      Коментар


                        То това е форум за фиати, а не за алфи! Правилния отговор е - язовир копринка 19-20 юни! Чети в срещите!

                        Коментар


                          ///// написа:
                          То това е форум за фиати, а не за алфи! Правилния отговор е - язовир копринка 19-20 юни! Чети в срещите!
                          браво бе 2 фиата имах взех си алфа ( на която пак пише по щампите ФИАТ и ми казваш това е за фиат ) ще се видим на по 2 бири и пак ще си говорим лека и от мене , със здраве на сички колеги и безаварйни КМ
                          ex Fiat Bravo 1.6 16v 103++hp,,Fiat Coupe 1.8 16v 1??+hp 97г ,Alfa Romeo 145 2.0 QV 1!?+ 96г ,Alfa Romeo 146 1.9 JTD +
                          Frord Focus 1.8TDCI+ chip 03г / BMW E46 320d
                          Може да си разочарован ако не успееш, но ще си обречен ако не опиташ !!!

                          Коментар


                            ее много рано лягате бре аз тъкмо се прибирам от работа ио викам да полафим то вие лягате,тогава аз пък отивам да хапна :P
                            Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                            Коментар


                              има ли някой, че вече се стъмва

                              Коментар


                                Дежурния по нощна тема слуша!

                                Коментар

                                Working...
                                X