Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

поема :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    поема :)

    Нищу нямаши ми фчера, ставам сутранта, ф углидалуту са зверя: Бря, чи красута! Викам сигур са чалдисах, туй ни мой съм аз. Смятай кат са начирвисам и са нагласа! Тъй пу нощник и терлици, с чорлава куса мязам кат на убавица ф профил и анфас. Дрямах начи и въртях са, цъках със език, плюх са дан са уручасам - тъй са възхитих. Дъл на пустуту глидалу са яви дифект!? Тъй да съм разхубавяла... А, сига де! Дерт! Са умислих утведнъшки - как навън ш’ въря? МОмцити ку са натръшкат кату ма съзрат? С модна фуста, чи забрадка, с китка у ръка; с тос акъл зер за три патки, кату заблеста... И къдету койт’ ма срещни - пламна, изгуря ф разни помисли пугрешни... Пък ни съм таквас! Туй наверну сън е билу, сигур йощи спа и ми са е присънила буйна красута. Скуркузъбел съм, мий ясну - ич дан ма съзреш, щот ут толкува прикраснус, мой са пубулейш. Толкус убус да са исипи тъй връз мен кат дъж... Някуй тряа да ма ущипи! (пу възможнус мъж! )
    FIAT Bravo 1.6 16V '97

    #2
    малко трудно за четене ама е много готино :D
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      Е аз с част от тва съм се разписала...
      FIAT PUNTO 6 SPEED
      FIAT MAREA 1.9 TD

      Защо идиотите са толкова много, а куршумите толкова малко?!

      Коментар


        #4
        Супер е само ако се сложат тук таме по 1 сричка ямба ша е по добар
        По добре по-късно с 20 минути на тоя свят от колкото 40 години по-рано на оня.
        Дедра Турбо Интеграле

        Коментар


          #5
          СУПЕР
          BRAVA 1,4 12V
          Nissan Navara

          Коментар


            #6
            Кът си пумисли чувек, тука кръй нас съ гувори долу-гори тъй... пък мноу трудну съ чите Се ино ний на бългърски (Като си помисли човек, тук край нас се говори долу-горе така... а много трудно се чете Все едно не е на български ) :P :P :P

            Коментар

            Working...
            X