Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Баня-смесител-КУПЕН-окачване на бойлер - на 5 стр.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Баня-смесител-КУПЕН-окачване на бойлер - на 5 стр.

    Колеги, имате ли конкретни отзиви от смесителите, модел и марка? Мисля че българските на Видима са достатъчно качествени, че да търся някакви други? Искам да взема само смесителя, а горната част, дето ще ми полива на главата - харесал съм си едно с марката GROHE, което има някакви степени на различен вид пръскане на водата. Някой ползва ли такова, и по какъв начин разпръсква водата?

    #2
    българските са добри ама са скъпички

    Коментар


      #3
      Турските са ефтини, ама са боклуци Колега, купувай смело някоя бройка на Видима. Бягай от модерните душ-панели, особено ако са по-тесни...

      Коментар


        #4
        Видима.Китайските и турските за нищо не стават.

        Коментар


          #5
          Видима или Форма Вита. Имаме и от двата - вече 4-5та година нямат проблеми. Но меките връзки на подвижния душ ги сменяме почти всяка година, просто се "начупват" и протичат. Доста от моделите преди вървяха с "главата", както ѝ казваш. Сега не знам точно как е. Ако купуваш отделно, задължително си купи от най-евтините, щото както казах ги сменяме почти ежегодно.

          Коментар


            #6
            На "Vidima" препоръчвам. С такива сме работили и монтирали,никой до сега не се е оплакал. Като цена са по-скъпички от останалите смесители,но си струват.
            Уважавам тези,които ме уважават!
            Clube do Marea!

            Коментар


              #7
              И мен скоро ме чака обзавеждане на апартамент, но мисля за смесител за душ да се насоча към термостатен, нещо такова: http://bathroom-catalogue.com/bg/series/322/-/page/1Не знам дали точно на Видима, защото от новия смесител в кухнята не сме много доволни. Уж керамичен ала-бала като пусна бойлера да загрява и почва да капе, а хич не беше евтин.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                Видима естествено, по скъпичко но е най-доброто. Аз ги ползвам от четири години и до сега никакви проблеми. Не съм имал проблеми с напукани връзки както казва колегата vital, заложи на скъпото и качественото. Помня че за банята дадох 200лв. общо за двата смесителя (за душа и за мивката) а в кухнята беше 45лв. Тоя в кухнята е по евтин защото беше някаква хотелска серия но ми хареса повече от другите и на добра цена. Дано направиш добър избор

                Коментар


                  #9
                  От видимата в кухнята съм много доволен.За банята взех фаянс - за мивката и за душа.От фаянса не съм много доволен - кранчетата капят по някога.Струваха около и над 100 лв всяко.Ако купуваш други кранчета взимай хубави, не евтини. С кранче за 3 лв може да си отвориш голямо приключение. Поздрави.
                  Bravo JTD 105 '98

                  Коментар


                    #10
                    Колегато отгоре ме подсети, в единия офис е Фаянс - и при нас капе, сменях гумички, ама нищо не става, трябва да се сменя явно целия...

                    Коментар


                      #11
                      Форма Вита и Фаянс ... нищо добро ... А Форма вита са толкова български, колкото аз съм китаец ...
                      Fiat Forum Bulgaria

                      Прекаленият светец и богу не е драг !

                      Коментар


                        #12
                        vital написа:
                        Колегато отгоре ме подсети, в единия офис е Фаянс - и при нас капе, сменях гумички, ама нищо не става, трябва да се сменя явно целия...
                        може би е изядена тръбичката, която затварят и трябва да се мине с райбер.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Форма Вита,Видима или друга българска марка- за предпочитане с отделни ръкохватки/ врътки. За българските марки се намират и резервни части. В кухнята 4 години с Видима- без проблем. Гаранция- 5 години/ на Видима/.
                          Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

                          Коментар


                            #14
                            spark написа:
                            И мен скоро ме чака обзавеждане на апартамент, но мисля за смесител за душ да се насоча към термостатен, нещо такова: http://bathroom-catalogue.com/bg/series/322/-/page/1Не знам дали точно на Видима, защото от новия смесител в кухнята не сме много доволни. Уж керамичен ала-бала като пусна бойлера да загрява и почва да капе, а хич не беше евтин.
                            Няма да съжаляваш колега. От 4-5 години съм с батерии с термоглава. На Форма вита взех. Предимствата са много. Иначе и аз ще препоръчам на Оги българското.
                            A17DTС/S
                            Когато губим, не знаем какво печелим, а когато печелим, не знаем какво губим !

                            Коментар


                              #15
                              Ако имаш финансови възможности си вземи GROHE.Немско качество!За 8 години в Германия не видях една мивка,която да капе,кранчето да се отвива или завива трудно и т.н. Същото важи и за казанчетата им.Как ги правят не знам,но не текат.
                              Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                              Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                              Коментар

                              Working...
                              X