Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Баня-смесител-КУПЕН-окачване на бойлер - на 5 стр.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    е Оги ще ме извиняваш, ама не се сдържах :D ако не се лъжа във визитката ти пишеше нещо за крепежни елементии ти си седнал нас да ни питаш за този бойлер :D
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #92
      Esper - вземай смело този смесител. Има си гаранция, монтира се супер лесно, съответно и толкова лесно се разглобява. В комплекта има метални филтри за едри частици, главата му е керамична, затваря перфектно, регулирането на температурата е супер лесно, можеш бързо и лесно да спираш и пускаш водата, без да ти влияе на температурата... Вземай такъв, не бих казал, че ще съжаляваш, а колкото повече пъти се изкъпеш - толкова повече ще му се кефиш. Добър е, наистина. особено ако никога не си ползвал такова нещо. Sev - притесняваше ме не крепежният елемент, а стената Иначе най-сигурно може би щеше да е с химически анкер, на него и колата мога да си закача. За момента - никакви проблеми - бойлерът си виси, стои пълен, никога не е ползван.

      Коментар


        #93
        ogi28b написа:
        Esper - вземай смело този смесител. Има си гаранция, монтира се супер лесно, съответно и толкова лесно се разглобява. В комплекта има метални филтри за едри частици, главата му е керамична, затваря перфектно, регулирането на температурата е супер лесно, можеш бързо и лесно да спираш и пускаш водата, без да ти влияе на температурата... Вземай такъв, не бих казал, че ще съжаляваш, а колкото повече пъти се изкъпеш - толкова повече ще му се кефиш. Добър е, наистина. особено ако никога не си ползвал такова нещо. Sev - притесняваше ме не крепежният елемент, а стената Иначе най-сигурно може би щеше да е с химически анкер, на него и колата мога да си закача. За момента - никакви проблеми - бойлерът си виси, стои пълен, никога не е ползван.
        Ми монтира се точно толкова лесно, колкото и всеки друг - днес го огледах.Нищо по-различно.Просто ми се стори ми се малко "по-къс", тоест стои по-близо до стената от "класическите".Филтър за частици не видях да има но аз така или иначе имам монтиран по ситемата.Единственото към което съм малко резервиран е дали няма голям "lag".Като цяло изобщо нямах идея, че изобщо съществуват такива джаджи.Аз си падам малко традиционалист - все още се чувствам като абориген като застана пред онези смесители, дето са с една ръчка вместо 2 кранчета...Спорт тото, 1 теглене. Или по-скоро все едно цъкам руска рулетка да го ева,Така или иначе ич не се "разбирам" с тях...Обаче това изглежда по-лесно за ползване - няма да се "опърля", май Както беше във вица: "Що не казвате бе... Ние тука още влакове взривяваме!!!" Мерсаж. Ще го взема тези дни. :D
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #94
          И изобщо няма да съжаляваш.Бах го казал и преди - тези джаджи имат само един проблем:КАто отидеш на място без такава и псуваш с пяна на уста докато си нагласиш водата....В момнета сме на почивка , смесителят е с кранчета и има невероятната способност да променя самоволно налягането на водата и съотношението топла/студена дори и 1-2 минути след като уж съм я нагласил.Вярно псувам с пяна на уста...
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #95
            E що се отнася до налягането дори тези смесители няма да помогнат.Или поне така си мисля, де.Би трябвало да докара само темп ...
            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

            Коментар


              #96
              Това няма нищо общо с тази инженерна недомислица "едноръкохватков смесител", при който промяната в дебита също променя температурата, да не говорим пък колко време минава, докато си нагласиш самия дебит. Наистина е супер прибран към стената, но и не виждам смисъл да стърчи напред. Можеш да си вземеш модел с чучур, но аз си взех само с извод за мека връзка, напълно достатъчно. Напълно е вярно мнението на pr_00f-а - сега като трябва да се къпя на друго място - голямо псуване пада. Не се притеснявай от закъснение - толкова е малко, че няма начин да те полее студена или гореща вода. Усеща се само като лека промяна в температурата, а след секунда - всичко е ок. Кофти е ако си на високо, а преди теб има много разклонения на тръбите и много комшии ползват тоалетна или баня, а също е кофти ако се къпеш в час пик, когато всички се къпят и постоянно се променя дебитът на входа на смесителя. Тогава има постоянно колебание на температурата, но то със сигурност е по-малко, отколкото смесител с две ръкохватки. Механизмът против гореща вода може да се настройва, но за мен заводската настройка се оказа перфектна. Вземай!

              Коментар


                #97
                Хъх, мислех си, че съм последният мохикан, който не намира нищо нормално в едноръките бандити Мерси за мненията, явно е удобно.Са ще се разтърся за някой онлай шоп, защото на малкото места, където ги намирам разликата е с 20лв от тази, която виждам в сайта на Видима.
                I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                Коментар

                Working...
                X