Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неприятна случка от тази нощ - пробит резервоар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Извинете за спама, все съм се нагледал на првопис, ама за първи път виждам дума "шчупил" ИнцЕдента не го броим
    Allergic To The Counterfeit

    Коментар


      #32
      Meril написа:
      ogi28b написа:
      Винаги ме е малко страх, когато напълня догоре. Едно, че ще си източат 55-60 литра нафта, но по-лошото е че ще се ядосам, ще изгубя известно време и нерви, и допълнителни финанси за ремонта. Дано повече никога да не прочетем за подобна случка в нито един форум!
      Нищо не са източили, там е въпроса. Нафтата си стоеше, когато тръгнах вече започна да се лее....
      Много е високо тая дупка за точене... Прилича ми на ударено в някое стърчащо желязо при заден, може и да греша.
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #33
        kostov написа:
        Това ми прилича на един стар номер-кофа със заварен шип-слагаш под резервоара,натискаш колата надолу,в резултат на което резервоара е пробит и каквото има изтича в кофата/и извън нея,ако е повече/.Съжалявам,колега-кофти тръпка.За жалост,обаче,това е действителността в БГ.А този/тези/да им счупиш ръчичките е малко!
        За съжаление се връщаме в апашките години на прехода когато разбиваха колите за щяло и нещяло,точеха гориво като на колегата--- изродчета наркомани....Ето на мен миналата седмица ми строшиха страничното стъкло на Купето и ми взели винетката,резултата скъсах си нервите да се чудя кво да я правя в неделя вечерта колата-джама мани го 40 лв го взех...ала разправиите и нервите са много....да им изсъхнат ръчичките на тия .....а и нашата родна полиция де спи незнам...а напоследък в София зачестяват такива кокошкарски престъпления....
        http://nikolovf1.snimka.bg/sports/pi...53767.11094339

        Коментар


          #34
          николофф написа:
          kostov написа:
          Това ми прилича на един стар номер-кофа със заварен шип-слагаш под резервоара,натискаш колата надолу,в резултат на което резервоара е пробит и каквото има изтича в кофата/и извън нея,ако е повече/.Съжалявам,колега-кофти тръпка.За жалост,обаче,това е действителността в БГ.А този/тези/да им счупиш ръчичките е малко!
          За съжаление се връщаме в апашките години на прехода когато разбиваха колите за щяло и нещяло,точеха гориво като на колегата--- изродчета наркомани....Ето на мен миналата седмица ми строшиха страничното стъкло на Купето и ми взели винетката,резултата скъсах си нервите да се чудя кво да я правя в неделя вечерта колата-джама мани го 40 лв го взех...ала разправиите и нервите са много....да им изсъхнат ръчичките на тия .....а и нашата родна полиция де спи незнам...а напоследък в София зачестяват такива кокошкарски престъпления....
          Родната полиция какво трябва да направи? Да зачислят до всяка кола полицай ли? Ти поне подаде ли сигнал?
          Allergic To The Counterfeit

          Коментар


            #35
            fiat_fan написа:
            николофф написа:
            kostov написа:
            Това ми прилича на един стар номер-кофа със заварен шип-слагаш под резервоара,натискаш колата надолу,в резултат на което резервоара е пробит и каквото има изтича в кофата/и извън нея,ако е повече/.Съжалявам,колега-кофти тръпка.За жалост,обаче,това е действителността в БГ.А този/тези/да им счупиш ръчичките е малко!
            За съжаление се връщаме в апашките години на прехода когато разбиваха колите за щяло и нещяло,точеха гориво като на колегата--- изродчета наркомани....Ето на мен миналата седмица ми строшиха страничното стъкло на Купето и ми взели винетката,резултата скъсах си нервите да се чудя кво да я правя в неделя вечерта колата-джама мани го 40 лв го взех...ала разправиите и нервите са много....да им изсъхнат ръчичките на тия .....а и нашата родна полиция де спи незнам...а напоследък в София зачестяват такива кокошкарски престъпления....
            Родната полиция какво трябва да направи? Да зачислят до всяка кола полицай ли? Ти поне подаде ли сигнал?
            а ако подам сигнал какво ще стане???Ае стига смехории-ченгелети ги знаят и не ги пипат-често и самите те са в аферите на апашите!!!Особено крадците на коли задължително имат човек в полицията!!!Спира те на улицата "Добър ден ,старшина еди кой си,документи за проверка!" искам му легитимация,да съм сигурен кой е и следва репликата "Ти на игрив ли ша ми са праиш,ей сега ще видиш ти ти една легитимация...."
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #36
              Plastex написа:
              Много е високо тая дупка за точене... Прилича ми на ударено в някое стърчащо желязо при заден, може и да греша.
              Същия ден минах с колата 300 км и нищо не течеше. Вечерта я паркирах на паркинг пред блока. Зад колата има градинка - няма в какво да се пробие.Около дупката ясно се виждат още 2 места в които е правен опит да се пробива ...Според мен който иска да краде нафта няма да го прави през 5-6 мм отвор и то пробит толкова високо - причината е друга ...Добрата новина е че за сега винтът държи - ще изкара докато намеря време и отида да го залепят.

              Коментар


                #37
                ilkor написа:
                Plastex написа:
                Много е високо тая дупка за точене... Прилича ми на ударено в някое стърчащо желязо при заден, може и да греша.
                Същия ден минах с колата 300 км и нищо не течеше. Вечерта я паркирах на паркинг пред блока. Зад колата има градинка - няма в какво да се пробие.Около дупката ясно се виждат още 2 места в които е правен опит да се пробива ...Според мен който иска да краде нафта няма да го прави през 5-6 мм отвор и то пробит толкова високо - причината е друга ...Добрата новина е че за сега винтът държи - ще изкара докато намеря време и отида да го залепят.
                Винта наистина може да издържи. Но по-добре е да се смени.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #38
                  ///// написа:
                  И е попаднал на неподходящо гориво. Надали е бил наясно какво означава JTD105!
                  едва ли ще знае какво е jtd
                  Душата в рая на Фиата оборотомера до края!


                  FIAT BRAVO 1.8GT
                  FIAT BRAVO 1.9TD ex

                  Коментар


                    #39
                    Ех...как подценявате хората.... и колко глупости се изписаха...

                    Коментар


                      #40
                      дамм много неприятно , на мен снощи са ми пробили резервоара на колата със нещо електрическо на ток... ужас!!!автокаско не искат да приемат случая... ужас
                      Живея за да карам ТИПО!!!
                      Ей това ми е мечтата - 1.8i.e. (1756куб.см 103к.с)
                      ЛУД СЪМ МАМО, ЯМ ПАРКЕТ!!! ИСКАМ ТИПО!!!
                      fiat tipo

                      Коментар

                      Working...
                      X