Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неприятна случка от тази нощ - пробит резервоар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Това не е ново. Едно време го правеха също само че използваха кирка за пробиване на резервоара. После почнаха да режат тръбичките за гориво.
    Marea Weekend HLX Jtd 110

    oO(_)____////____(_)Oo

    Коментар


      #17
      Винаги ме е малко страх, когато напълня догоре. Едно, че ще си източат 55-60 литра нафта, но по-лошото е че ще се ядосам, ще изгубя известно време и нерви, и допълнителни финанси за ремонта. Дано повече никога да не прочетем за подобна случка в нито един форум!

      Коментар


        #18
        ogi28b написа:
        Винаги ме е малко страх, когато напълня догоре. Едно, че ще си източат 55-60 литра нафта, но по-лошото е че ще се ядосам, ще изгубя известно време и нерви, и допълнителни финанси за ремонта. Дано повече никога да не прочетем за подобна случка в нито един форум!
        Нищо не са източили, там е въпроса. Нафтата си стоеше, когато тръгнах вече започна да се лее....

        Коментар


          #19
          Ако резервоара е същия като на 6раво 1.6 ела да ти подаря.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #20
            И кажете после, ако го пипнеш как да не го счупиш от бой? Баси лекетата... нямам думи.
            Allergic To The Counterfeit

            Коментар


              #21
              Това ми прилича на един стар номер-кофа със заварен шип-слагаш под резервоара,натискаш колата надолу,в резултат на което резервоара е пробит и каквото има изтича в кофата/и извън нея,ако е повече/.Съжалявам,колега-кофти тръпка.За жалост,обаче,това е действителността в БГ.А този/тези/да им счупиш ръчичките е малко!
              PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
              Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

              Коментар


                #22
                Това е много лошо ,какви са тия хора не знам.Само мизерии им дай.
                Виж бейби не сме глупаци,
                ние сме отбор от здравеняци.
                Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
                така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
                http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

                Коментар


                  #23
                  Отчетете варианта Meril да има някой таен почитател с аграрни методи на ухажване.И малко хазартен behavior, понеже можеше да попадне на ilkor.Хм, пък може и почитателка да е ... знае ли човек.Иначе, извън шегата, пълна тъпня е това. На парите майната му, фиати бол по моргите, но са си нерви, време ...
                  .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
                  www.cyxap.com

                  Коментар


                    #24
                    Вече нищо не ме изненадва.Бях на морето миналата година в Созопол и си купих един ключодържател на фиат,в кутийката имаше 4 капачки за винтилите с картинката на фиат.Веднага ги сложих.7 дена колата беше къде ли не по южното черноморие,прибрахме се в Стара Загора и на следващата сутрин осъмнах без капачките.От скоро съм и без антена.Причината е,че някой я е изтръгнал жестоко.Та по темата: Съжалявам за случката и се надявам да не се повтори.
                    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                    Коментар


                      #25
                      Някой се е опитвал да точи гориво, това е истината... И в нашия град доста често се случва... Миналата година на приятелката ми тиграта осъмна без бензин, и не успя да стигне до работата... Абе кокошкарска работа, ама за всичко явно си има хора... Или по скоро не-хора.

                      Коментар


                        #26
                        Malone написа:
                        Отчетете варианта Meril да има някой таен почитател с аграрни методи на ухажване.И малко хазартен behavior, понеже можеше да попадне на ilkor.Хм, пък може и почитателка да е ... знае ли човек.Иначе, извън шегата, пълна тъпня е това. На парите майната му, фиати бол по моргите, но са си нерви, време ...
                        Малонееее хахахахах ако беше почитател щеше да пробие резервоара на моя фиат. Виж почитателка по съм съгласна. Даже имам и набелязана цел

                        Коментар


                          #27
                          Не знам почитател или почитателка е, но не ми е за първи път:един ден бях с преден надран капак, след 2-3 вечери ми надраха и задната врата ...Вече не се впечатлявам от такива неща но да пробиеш резервоара и някой да тръгне да кара така си е съвсем друга работа ...Ако аз шофирах нямаше да съм така ядосан, но Мария се беше шокирала, а в колата беше с детето ...Гадно !

                          Коментар


                            #28
                            Абе големе келеменца има ,направо ужас.И аз вече няколко пъти пострадах на Фиата имах един инцедент пребоядисах го целия и след 1 седмица някой на паркинга на магазина огънал калника и избягал,а пък още като взехме на 2-та вечер някой отишъл и шчупил антената на радиото,имам едно Део Тико някой с прашка шчупил предното ляво и челното стъкло.Тъйче ilkor,ако ги разереш кои са тези смелчаги само бой и да ги поздравиш от целия форум (да не е много по един чук от всеки регистриран и няколко от тебе,и ще е достатъчно).
                            Fiat Punto`04 1.2 60hp.
                            Renault Kangoo 1.9 DTI 80hp.
                            ex: FIAT Marea Weekend 1.8 16v ELX; FIAT Brava TD100 SX.

                            Коментар


                              #29
                              кола

                              Доста зор е видал докато се навре отдолу та и да дупчи Остана да си спим по колите накрая да неги пипат Аз поне карам на газ ама там сигурно ще вземат цялата Бутилка Ебати и хората
                              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                              Коментар


                                #30
                                Моят резервоар прави голямо налягане (в момента е без уплътнението на капачката), голямо шоу ще е ако някой реши да го пробие, особено с цигара в уста. Кофти случка ама какво да се прави, има пичове които като се напият просто за спорта вършат глупости, тъй че не е задължително някой да е искал да точи нафта или да ти прави мръсно.
                                Bravo 1.6 16v 97г. + АГУ

                                Коментар

                                Working...
                                X