Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Неприятна случка от тази нощ - пробит резервоар

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Неприятна случка от тази нощ - пробит резервоар

    Колеги, бесен съм !!!Тази нощ някой ми е пробил резервоара. Вчера вечерта излизах извън София и се върнах на резерва. Преди да се прибера заредих за 20 лева колкото да има нещо и да угасне лампата. И слава богу ... През нощта някой 2-3 пъти е ръчкал и е пробил доста голяма дупка в резервоара. На мястото нямаше много изтекла нафта, но по лошото е станало на сутринта. Дадох колата на жената да я кара и отзад е било като фонтан....Изкарала си е акъла, а пък аз получих упрек че колата ми не е наред Временно закърпих положението с винт, гумена шайба и епоксидна смола ...Ето малко снимки с лошо качество ...
    Прикачени файлове

    #2
    Радулов "упрек" е меко казано)) Аз виех

    Коментар


      #3
      Обаче по дирята която си оставила пък лесно мога да проверя къде си ходила :D

      Коментар


        #4
        ilkor написа:
        Обаче по дирята която си оставила пък лесно мога да проверя къде си ходила :D

        Коментар


          #5
          Ейййй, вий двамата се мернахте в тоз форум, бе! Съжалявам наистина, че точно по тази, не дотам приятна причина!

          Коментар


            #6
            Изроди са това Страшно неприятно, Илко. Но пък приветствам находчивостта ти при "закърпването" на положението!
            FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
            FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

            Коментар


              #7
              Тури му пепел на резервоара - ще купя нов ако трябва ... ама Мария още ми дига гири за сутринта

              Коментар


                #8
                Изобщо не вдигам гири! Колата трябва да е наред за утре!

                Коментар


                  #9
                  Нямам думи..Какъв идиот и нещастник трябва да си за да направиш нещо от този сорт..
                  Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                  Коментар


                    #10
                    А аз наивно си мислех, че времената, когато точеха гориво, крадяха гуми и чистачки са безвъзвратно отминали...Да им изсъхнат ръчичките на тези пишлемета, дето са го направили!

                    Коментар


                      #11
                      Вече ми мина но наистина вариантите са два - или е търсено гориво или някой ми има зъб ...За гориво обаче от тая малка дупка са щели да го претакат цяла нощ ... по скоро биха разбили капачката ...

                      Коментар


                        #12
                        Неприятно. Това не е обикновена вандалска проява, вандалът няма да се навре под колата да пробива, има по-лесни начини да навреди на колата. Дано да е случайност - някой да е търсил гориво и да е попаднал на твоята кола.
                        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                        Коментар


                          #13
                          И е попаднал на неподходящо гориво. Надали е бил наясно какво означава JTD105!

                          Коментар


                            #14
                            Той ако беше попаднал на мен.....

                            Коментар


                              #15

                              Коментар

                              Working...
                              X